Таку думку висловив військовий експерт, координатор групи "Інформаціний спротив" і народний депутат Дмитро Тимчук, передає "Обозреватель".

Читайте також: Відомий російський актор, що воює на Донбасі, пояснив інакшість воїнів АТО

"Порівнювати українську та російську армії вельми проблематично з однієї простої причини: заставою обороноздатності військової могутності у росіян все одно є ядерна зброя. Коли Росію оцінюють, враховують перш за все той факт, що вона є членом ядерного клубу. В цьому плані некоректно порівнювати Україну, яка добровільно позбулася ядерних озброєнь, і Росію", – зауважив він.

Якщо ж не брати до уваги вищезазначену складову, то, за його словами, слід враховувати продуктивно-мобілізаційний ресурс.

"У росіян він – набагато більший. У нас він в десятки разів є меншим, але, з іншого боку, він є підготовленішим. Люди, які були мобілізованими, починаючи з 2014 року, мають реальний бойовий досвід, на відміну від російських військовослужбовців, які під час строкової служби в збройних силах в основному займалися фарбуванням парканів, а не бойовою підготовкою", – додав Тимчук.