“Найбільший парад в СНД був у Москві - 150 наречених. У нас їх 180, точніше 179”, - розповідає співорганізатор параду наречених Федір Шандор.
Весільні вбрання приміряли як незаміжні дівчата, так і ті, хто вже ступав на весільний рушничок. Вікова категорія учасниць - від 18 до 53-х. Усі стали героями свята. Задля азарту організатори влаштували навіть змагання: на кращу зачіску, макіяж, сукню, букет та оригінальність весільного вбрання. Саме в останній номінації не було рівних пані Наталі. Її вбрання глядачі визнали найоригінальнішим.
“Мені хотілося загадати про Україну. Твориться у нас багато зараз - вибори, перевибори. Ми любимо її - нашу Батьківщину. І мені хотілося нагадати всій молоді, що вона ще не вмерла”, - переконана учасниця параду наречених Наталія Засухіна.
Весільні сукні насправді ж були на будь-який смак - і традиційні, і досить сміливі, незвичні. Будь-якого кольору і фасону.
“Я взагалі за оригінальність, за оригінальні весільні звичаї, в незвичних стилях, в незвичних платтях і на незвичних машинах”, - каже учасниця параду наречених Олеся Швайка.
Родзинкою ж свята став весільний торт, який кондитери готували тиждень. 130 коржів, загальною вагою 260 кілограмів могли скуштувати всі бажаючі.
“Пішло близько півтонни борошна, десь 500 кг цукру, десь півтори тисячі яєць”, - зазначив кондитер Валентин Штефаньо.
Організатори свята зізнаються, парад наречених, окрім туристично-розважальної, має ще й іншу мету - соціальну. Організатори свята хотіли привернути увагу молоді до таких цінностей як шлюб та сім’я.
2 хв
В Ужгороді відбувся вже третій масштабний парад наречених
179 наречених взяли участь у параді. Такої кількості наречених на метр квадратний не бачили навіть у РАГСі.