Владислав зазначив, що Павло входив у "театральну сім'ю". Вони грали у виставі "Будьте як вдома", до якої приєдналася й Ада Роговцева. Про це Никитюк розповів в інтерв'ю Аліні Доротюк.

До речі Український актор відповів, чому досі не на фронті: "Не маю бажання бути добровольцем"

Владислав Никитюк зізнався, що Павло Лі був не просто колегою по знімальному майданчику, а ближчим.

Мені здається, що я був першим, хто дізнався про його загибель. Бо так сталося, що ми тоді збирали якраз для нього гуманітарну допомогу в Ірпінь, він просив. І ми мали її перенаправити, а потім сталося так, що я не зміг до нього додзвонитися. У мене останнє смс-повідомлення було: "Паша, переживаємо, відпишися",
– пригадав Владислав Никитюк.

На це повідомлення Павло Лі так і не відповів. Потім Никитюку подзвонив знайомий, який повідомив, що актор загинув. Однак тоді не було зрозуміло, чи інформація правдива. Владислав також спершу не повірив.

І я тоді подзвонив нашим знайомим з Пашею – це саме з цієї "театральної сім'ї", скажемо так. І вони взагалі нічого про це не знали. І я подумав: "Добре, що вони нічого не знають, тому що, можливо, це брехня". А потім, на жаль, виявилося так, як виявилося,
– поділився спогадами актор.

Інтерв'ю з Владиславом Никитюком: дивіться відео онлайн

Що відомо про загибель Павла Лі

  • Нагадаємо, що Павло Лі загинув 6 березня 2022 року в Ірпені, внаслідок обстрілу російських військових. З перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну він був волонтером.
  • Павла поховали у селищі Ворохта, що на Івано-Франківщині, де живе його матір.