Як переконує сам ресурс, вони відправили запит про інтерв’ю до Офісу Президента ще на початку липня. Так звані журналісти начебто просили, аби Зеленський відповів на їхні питання у будь-якому форматі.

Зверніть увагу! Україна пропонує обміняти Вишинського на Сенцова: Росія зухвало відповіла

РИА Новости, Зеленський, інтерв'ю, Росія, пропаганда
Запит "РИА Новости" щодо інтерв'ю з Зеленським

За їхніми словами, вони хотіли поговорити про майбутнє російсько-українських взаємин та долю осіб, яких утримують як у Росії, так і в Україні, зокрема й колишнього керівника української філії агенції "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського. Зауважимо, що останнього офіційний Київ звинувачує у державній зраді. Нещодавно його суд залишив під вартою до 19 вересня.

Офіс президента України є вдячним за ваш запит. На жаль, у зв'язку з насиченим графіком президента Володимира Зеленського запланувати інтерв'ю поки не можливо,
– відповіли в ОПУ на запит пропагандистів.

До слова, з усіх російських ЗМІ Зеленський дав лише невеликий коментар виданню "Коммерсантъ", яке вважають одним із небагатьох незалежних у Росії. Щоправда, власник ресурсу, мільярдер Алішер Усманов, може похвалитися непоганими взаємини з господарем Кремля Володимиром Путіним.

Цікаво! Зустріч Зеленського з Варфоломієм: охоронці "відсунули" журналістку з Росії – фото та відео

Володимир Зеленський уже не вперше ставить на місце російських пропагандистів. Зокрема, наприкінці квітня одразу після перемоги у другому турі президентських виборів чинний гарант два дні відпочивав у Туреччині, і весь цей час його переслідували посіпаки Путіна, ставлячи провокативні питання.

На мене чекає народ України, який мене обирав. Можна я буду говорити з народом України!?
– не витримав і відповів одного разу їм Зеленський.

Однак пропагандисти не зупинилися та почали неодноразово повторювати: "Ми – російська преса. Поговоріть з російською пресою!". На це чинний український президент зазначив: "Я не починаю спілкування з брехні".