Впіймати рибу – це справжнє мистецтво, у школах та університетах такому не навчать. Риболовна професура – батьки й діди. Захоплення рибалкою найчастіше – справа сімейна. Наука передається з покоління в покоління.
Читайте також: Згадати Все. Острів любові: український еротичний серіал
Ще не так давно риболовля була однією з головних розваг хлопчаків. Особливо в сільській місцевості.
У нас були планті ставки і ми намагалися сховатися від сторожа всіма способами. Ще в 4 ранку, коли тільки світає ми вже приходили до ставу. Сторож приходив лище о 5 годині, ми вже піввідра наловили. Бувало, що сторож приходив раніше, тоді ми тікали з тим відром: вода виливалася, риба вискакувала. А сторож біг за нами з батогом і бив по спині чи по сраці,
– згадує Народний артист України Павло Зібров.
Дрібні правопорушення є в біографії кожного юного рибалки. Спритніші – втікали, а хто не встиг, стикався зі всією суворістю закону.
Родом із дитинства – і перші риболовні легенди. Люди зауважують, що набільші брехуни – це політики та рибалки.
Читайте також: Згадати Все. 8 березня: жіноче свято чи день феміністок?
Розмір пійманої риби прийнято показувати на руці. Якщо ж трофей вилазив за всі рамки скромності, його показували двома руками. Феноменальна здатність рибалок примножувати свій улов обов'язково фігурує в анекдотах. Проте ніхто не знав де межа між правдою і хвацькими побрехеньками? Слухаєш і не розбереш – вірити чи ні?
Які у рибалок існують забобони та про які секрети розповіли досвідчені риболови – дивіться у програмі.