Таку думку висловив журналіст Денис Казанський у своєму Facebook.

"Мова в заяві (Путіна, – "24") йде про введення миротворців тільки на лінію розмежування. Якщо це станеться, то стріляти перестануть, але контроль над кордоном Путін збереже. Отже, квазіреспублікі збережуться, а конфлікт буде заморожений", – пояснив він.

Читайте також: Миротворці ООН на Донбасі: Пєсков роз'яснив заяву Путіна

За словами Казанського, президент Росії фактично запропонував припинити війну на Донбасі в обмін на згоду України віддати ОРДЛО. На думку журналіста, до такого розвитку подій у зоні АТО давно все йшло.

Але сьогодні Путін офіційно озвучив свою згоду з таким сценаріям розвитку подій. При цьому вже зрозуміло, яку роль Росія підготувала Донбасу – бути такою собі бородавкою, що приросла до важкого тіла Російської Федерації. Ніби як і частина тіла, а ніби як і ні,
– додав Казанський.

Як відомо, 5 вересня президент Росії Володимир Путін заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішла б на користь вирішення конфлікту на сході України.

Натомість, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що про введення миротворчої місії ООН на лінії зіткнення на сході України не може бути й мови. Натомість миротворці повинні бути введені на всю окуповану Росією територію України.