Архів
Курси валют
youtube @24
Loading...
google @24
RSS СТРІЧКА
Загальний RSS

Топ новини

Відео новини

"Файне місто 2017": дати, розклад фестивалю і квитки

Файне місто 2017: учасники, розклад і квитки
Файне місто 2017: учасники, розклад і квитки / kasa.in.ua

Фестиваль "Файне місто" у 2017 році відбудеться 20-23 липня на території іподрому поблизу Тернополя. Це вже п’ятий, ювілейний фестиваль. Цьогоріч на "Файному місті" передбачена дуже насичена програма, а ціни на квитки нижчі, ніж, наприклад, були на ATLAS Weekend у Києві.

"Файне місто 2017" – міжнародний фестиваль, в якому перетинаються практично всі сучасні напрямки музики: рок, альтернативу, фолк, поп, денс-музику ви почуєте на шести сценах фестивалю. У 2016 році "Файне місто" відвідало понад 15 тисяч унікальних відвідувачів, що є абсолютним рекордом фестивалю за весь час існування. Фест традиційно пройде під лозунгом "Файне місто" – територія вільних людей".

Читайте також: Гарячі українські фестивалі-2017, які варто відвідати влітку

"Файне місто 2017" триватиме 4 дні. Цього року фестиваль проведуть на території тернопільського іподрому, що за 7 км від самого Тернополя в напрямку Львова (траса H02), що сприяє зручному та легкому добиранню на територію фестивалю. На "Файне місто" можна буде добратися як громадським транспортом, так і фестивальними автобусами, які відправлятимуться кожних 30-40 хв від головного залізничного вокзалу Тернополя.

Як доїхати на "Файне місто 2017": карта

Файне місто 2017: учасники і розклад фестивалю

На "Файному місті 2017" виступить чимало закордонних виконавців, таких як Guano Apes (Німеччина), Poets Of The Fall (Фінляндія), Skindred (Великобританія), BRUTTO (Білорусь). Крім того, публіку запалюватимуть улюблені українські музиканти та гурти: Брати Гадюкіни, Друга Ріка, ТНМК, O.Torvald, Антитіла та багато інших. Також на фесті буде літературна сцена.

Читайте також: Потужні європейські фестивалі, які варто відвідати у 2017-му

Файне місто 2017: розклад на 20 липня (день перший)

Main Stage
16:20 – 17:00 – The Hypnotunez
17:10 – 17:50 – Los Colorados
18:00 – 18:40 – Killa
18:50 - 19:50 – Димна Суміш
20:10 - 21:10 – Ляпис 98
21:40 - 22:30 – Брати Гадюкіни
23:00 - 00:00 – Zardonic

Dark Stage
16:10 - 16:50 – Affecting Dissent
17:00 - 17:40 – The Light
17:50 - 18:30 – Серцевий Напад
18:40 - 19:30 – Legenda Folium
19:40 - 20:30 – Fitz Roy
20:50 - 22:00 – Порнофильмы

Light Stage
16:40 - 17:30 – Bugs Bunny
17:40 - 18:20 – Циферблат
18:30 - 19:20 – Правиця
19:30 - 20:30 – Один в каное
00:00 - 00:50 – Kadnay
01:00 - 01:50 – Notes

Ufo Stage
22:00 - 01:00 – DJ Gudz, MC Mikoff, PJ
01:00 - 03:00 – Lime Kid
03:00 - 06:00 – EstetIQuaFreaks, DJ Unix

Reggae Stage
20:00 – 22:00 – Dub Splash Sound System
22:00 – 23:00 – DES
23:00 – 01:00 – Amistad
01:00 – 03:00 – Jabbadub
03:00 – 05:00 – Shmir Sound

Amphitheatre Stage
13:00 - 13:50 – Тернопільська поезія мертва
14:00 - 14:50 – Юрій Матевощук
15:00 - 15:50 – Юрій Завадський
16:00 - 16:50 – Вільний мікрофон
00:00 - 00:50 – Театр Метаноя
01:00 - 02:00 – Кінопоказ

Файне місто 2017: розклад на 21 липня (день другий)

Main Stage
17:00 - 17:45 – Le cœur
17:55 - 18:35 – Le Basour
18:50 - 19:30 – Epolets
19:50 - 20:50 – Элизиум
21:10 - 22:10 – Друга Ріка
23:00 - 00:00 – Poets of the Fall

Dark Stage
16:30 - 17:10 – Брудні
17:20 - 18:00 – Septa
18:10 - 18:50 – Sunset Trail
19:10 - 20:00 – 1914
20:30 - 21:30 – Rage
22:00 - 23:00 – Caliban

Light Stage
16:00 - 16:40 – Женя і Катя
16:50 - 17:30 – Vagabond Spectr
17:40 - 18:20 – Artbrother
18:40 - 19:40 – Brutto
20:00 - 21:00 – Jillhouse
00:00 - 00:50 – Паліна Республіка
01:00 - 01:50 – Sviet Margot

Ufo Stage
22:00 - 01:00 – DJ Gudz, MC Chehov, PJ
01:00 - 03:00 – Tapolsky
03:00 - 06:00 – Darth Vader DJ show

Reggae Stage
20:00 – 22:00 – Dub Splash Sound System
22:00 – 00:00 – Rootscontrolla
00:00 – 02:00 – Whatafunk
02:00 – 04:00 – Slimjah
04:00 – 06:00 – Yoman

Amphitheatre Stage
11:00 - 11:50 – Лекція: Подорожі
12:00 - 12:50 – Лекція: Українські бренди
13:00 - 13:50 – Макс Кідрук
14:00 - 14:50 – Віталь Рижков
15:00 - 15:50 – Андрій Любка
16:00 - 16:50 – Вільний мікрофон
00:00 - 00:50 – B-Boy Dance Show
01:00 - 02:00 – Кінопоказ

Файне місто 2017: розклад на 22 липня (день третій)

Main Stage
16:30 - 17:10 – Roll Models
17:20 - 18:00 – Heretic's Dream
18:30 - 19:20 – Тараканы
19:40 - 20:30 – Антитіла
21:00 - 22:00 – Eskimo Callboy
23:00 - 00:00 – Guano Apes

Dark Stage
16:05 - 16:45 – O'Hamsters
16:55 - 17:45 – Dysphoria
17:55 - 18:35 – New Disorder
18:50 - 19:40 – Веремій
20:00 - 21:00 – Jinjer
22:00 - 23:00 – Korpiklaani

Light Stage
16:05 - 16:45 – One Light Inside
17:00 - 17:50 – Krut
18:10 - 19:00 – ПНД
19:10 - 20:10 – Dakooka
20:30 - 21:30 – Христина Соловій
00:00 - 00:50 – Bloom Twins
01:00 - 01:50 – Хамерман Знищує Віруси

Ufo Stage
22:00 - 01:00 – DJ Gudz, MC Chehov, PJ
01:00 - 03:00 – Buy One Get One Free
03:00 - 06:00 – Mortal Kombat Dj Show

Reggae Stage
20:00 – 22:00 – Dub Splash Sound System
22:00 – 00:00 – Gregory P
00:00 – 02:00 – Shmir Sound
02:00 – 04:00 – Kuzyn
04:00 – 06:00 – Sojka

Amphitheatre Stage
11:00 - 11:50 – Лекція: Подорожі
12:00 - 12:50 – Лекція: Приготуваня кави
13:00 - 13:50 – Брати Капранови
14:00 - 14:50 – Клаус Анкерсен
15:00 - 15:50 – Сергій Жадан
16:00 - 16:50 – Вільний мікрофон
00:00 - 00:50 – Театр Танець Всесвіту
01:00 - 02:00 – Кінопоказ

Файне місто 2017: розклад на 23 липня (день четвертий)

Main Stage
17:00 - 17:45 – Фіолет
18:00 - 18:40 – Без Обмежень
18:55 - 19:35 – Detach
19:55 - 21:00 – O.Torvald
21:20 - 22:20 – ТНМК
23:00 - 00:00 – Skindred

Dark Stage
16:00 - 16:40 – Fatshow Dogs
16:50 - 17:30 – Медовий Полин
17:40 - 18:20 – Aghiazma
18:30 - 19:20 – Space Of Variations
19:40 - 20:40 – Анна
21:10 - 22:10 – Annisokay

Light Stage
16:00 - 16:40 – Across the Road
16:50 - 17:30 – Остров Добрых Надежд
17:40 - 18:30 – Ті, що падають вгору
18:45 - 19:35 – Табула Раса
19:50 - 20:40 – Аддис Абеба
21:00 - 22:00 – I am waiting for you last summer

Ufo Stage
22:00 - 01:00 – DJ Gudz, MC Mikoff, PJ
01:00 - 03:00 – Vovking
03:00 - 06:00 – Trend Show (DJ Sensey, MC Mikoff)

Reggae Stage
20:00 – 22:00 – Yoman
22:00 – 02:00 – Dub Splash Sound System
02:00 – 04:00 – Rhobodub
04:00 – 06:00 – DES

Amphitheatre Stage
11:00 - 11:50 – Лекція: Подорожі
12:00 - 12:50 – Лекція: Махабунди і батяри
13:00 - 13:50 – Вікторія Дикобраз
14:00 - 14:50 – Дмитро Лазуткін
15:00 - 15:50 – Юрій Іздрик, Григорій Семенчук
16:00 - 16:50 – Вільний мікрофон
00:00 - 00:50 – Fire Show
01:00 - 02:00 – Кінопоказ

Файне місто 2017: квитки на фестиваль

Квитки на фестиваль "Файне Місто" можна придбати готівкою в касі вашого міста, он-лайн або замовити доставку кур’єром.

Ціни на квитки:
4 дні (20-23 липня) – 860 грн
3 дні (21-23 липня) – 760 грн
2 дні (22-23 липня) – 660 грн
1 день (20, 21, 22 або 23 липня) – 560 грн
Абонемент в платне наметове містечко – 200 грн

На території фестивалю також буде діяти безкоштовне наметове містечко.

Джерело: 24 Канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Коментарі
СЛУХАЙ ON AIR
РАДІО МАКСИМУМ Радіо Максимум
ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ
Більше новин
Новини інших ЗМІ
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
Залиште відгук