Проте чи справді цей напій є настільки корисним? Про користь та шкоду ромашкового чаю розповідає 24 Канал з посиланням на портал NP Istambul.

Цікаво Чи може кава захистити від діабету та інсульту

Чи справді ромашковий чай є корисним

Чай з ромашки і справді відзначається своєю користю, зокрема тому, що на відміну від зеленого чи чорного чаю, він не містить кофеїну. При регулярному вживанні він позитивно впливає на нервову та травну системи та здатен протидіяти болю у м'язах.

Та найперша користь чаю, котра відома чи не усім – заспокійливий ефект. Ромашковий чай рекомендовано пити людям, котрі мають проблеми зі сном. Цей напій знімає стрес та заспокоює людину й викликає сонливість.

Крім того, ромашковий чай запобігає здуттю живота та зниженню ризиків виникнення розладів у роботі кишківника, зокрема закрепу.

Антиоксидантні властивості ромашкового чаю сприяють зниженню рівня цукру в крові, тому такий чай рекомендовано тим, хто хворіє на діабет.

Ромашковий чай
Ромашковий чай / Фото Pexels

Також ромашковий чай є хорошим засобом при застуді та грипі, аби зменшити та полегшити симптоми й прискорити процес одужання. Зокрема при болю в горлі ромашковий чай з медом – хороший варіант полегшення. Крім того, цей напій може бути профілактикою інфекцій та запалень.

У результаті досліджень науковці дійшли висновку, що ромашковий чай також зміцнює здоров'я шкіри та кісток.

Що цікаво – недоліків як таких вживання ромашкового чаю не має. Хіба що якщо випити його забагато, то це може спровокувати сильну сонливість та викликати нудоту.

Трендсетер у сфері харчування, компанія "МакДональдз", завжди адаптує своє меню під актуальні запити. Наприклад, відповіддю на зростання популярності курятини стала поява нових курячих бургерів "МакКріспі" та "Чікен Джуніор". Завітайте у найближчий ресторан, щоб скуштувати трендові новинки!

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.