Декларація Цушка оприлюднена в єдиному реєстрі декларацій на сайті НАЗК. Згідно з декларацією за минулий рік, він отримав 8 178 гривень зарплати в ТОВ "Українська сировина" і більше ніде не працював.

Цікаво Цушко назвав Майдан "буржуазною революцією"

Водночас "Економічна правда" з посиланням на джерела, повідомляє, що Цушко може зайняти посаду керівника митниці, але рішення наразі ще не ухвалене.

Щоправда, є одне величезне "але". Василь Цушко, згідно з законом про люстрацію, не може обіймати державних посад до 2024 року.

Справа у тім, що Василь Цушко з 2010 до 2014 року обіймав пост голови Антимонопольного комітету України. Цей пост теж підпадає під дію закону про очищення влади.

Що відомо про Василя Цушка

  • Цушко – відомий в минулому політик і чиновник. Він чотири рази обирався депутатом парламенту: у 1994, 1998 ("Селянська партія"), 2002 і 2006 роках ("Соціалістична партія").
  • Після обрання Олександра Мороза спікером Верховної Ради став лідером парламентської фракції "Соцпартії".
  • З грудня 2006 по грудень 2007 Цушко був міністром внутрішніх справ, змінивши на посаді Юрія Луценка. Після звільнення Цушка (за станом здоров'я), Луценко повернувся на посаду.
  • Цушко також був міністром економіки в уряді Миколи Азарова з 11 березня 2010 по 9 грудня 2010 року. На цій посаді Цушко пообіцяв, що уряд введе податок на розкіш.
  • Після реорганізації міністерства і відставки Цушка, експрезидент Віктор Янукович виніс на голосування Ради кандидатуру Цушка на посаду голови АМКУ. Цушко очолював комітет до лютого 2014 року.
  • У 2014 році він заявив, що після Майдану до влади прийшли такі ж "буржуї", які й були до того.