Про це він заявив в п'ятницю в інтерв'ю телеканалу Fox News.
Читайте також: Мадуро заявив, що гуманітарна допомога надіслана Венесуелі "зіпсована і заражена"
Я можу сказати, що ключові генерали та політики, які підтримують Мадуро, ведуть постійні переговори з опозицією. Мадуро цього не помічає, це відбувається неочевидно. Однак вони ведуть переговори,
– сказав Болтон
З точки зору помічника президента США з національної безпеки, корупція у Венесуелі найбільше вразила саме верхівку збройних сил.
"У Венесуелі налічується 2 тисячі генералів. Це більше, ніж у всіх країнах НАТО разом узятих. Це говорить нам про те, де саме корениться корупція", – зазначив Болтон.
Телеканал зауважив, що президент США Дональд Трамп не ризикнув віддати Пентагону наказ приступити до підготовки планів, що передбачають проведення військових операцій щодо Венесуели. Однак при цьому можливість односторонньої військової інтервенції США залишається високою.
Ми говорили про це з президентом кілька разів. Він дуже цікавиться цим,
– наголосив помічник президента.
Що відбувається у Венесуелі?
- Тисячі людей 23 січня 2019 року вийшли на протест із вимогою скинути диктатора Ніколаса Мадуро.
- Лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе "тимчасовим президентом" країни, про підтримку опозиціонеру заявили чимало країн світу.
- Диктатора Мадуро підтримують очільник Кремля Володимир Путін та президент Білорусі Олександр Лукашенко.
- Правоохоронні органи підтвердили 24 каналу, що на підмогу Мадуро приїхали найманці "Вагнера", у Росії все заперечують.
- В ході протестів і сутичок із поліцією вже загинуло щонайменше 40 людей, затримали приблизно 900 активістів, серед них – 80 дітей.
- 26 січня Франція та Іспанія заявили, що висувають ультиматум Мадуро: вони вимагають впродовж восьми днів оголосити вибори у Венесуелі.
- 3 лютого Трамп заявив про можливість військового втручання у Венесуелу.
- Згодом низка країн направила гуманітарну допомогу країні, проте диктатор Мадуро закрив кордони Венесуели.
До якого стану довів Венесуелу Мадуро?За шість років перебування Мадуро при владі національна валюта – болівар – девальвувала гігантськими темпами: наприкінці 2018 рівень інфляції сягнув 1 мільйона 300 тисяч відсотків. Жителі Венесуели потерпають від нестачі продуктів: у периферійних районах країни бідняки змушені їсти котів, собак та щурів. З країни виїхало майже три мільйони громадян, що більше, ніж 10% усього населення.