Справа проти Шабуніна

Уранці 16 серпня голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну вручили підозру про навмисне побиття журналіста Всеволода Філімоненка. Сталося це у Дніпровському відділку поліції.

Зауважимо, що справу перекваліфікували за ніч – попередньо йшлося, що підозра стосуватиметься 345-1 статті Кримінального Кодексу України – завдання ушкоджень середньої тяжкості журналісту.

Читайте також: Звинувачення проти Шабуніна: кого, чому і коли планують саджати

Це насправді безумство, тому що за ніч прокуратура перекваліфіковує з однієї статті на іншу, а цей провокатор перестає бути журналістом і стає провокатором. Шкода. Ми хотіли довести це в суді, щоб раз і назавжди розділити журналістів і провокаторів. Так само проблеми у слідства з тяжкістю ушкоджень, тому що цей провокатор говорив про зламану щелепу, струс мозку. Насправді, зовсім інші проблеми, і ми легко це розіб’ємо у суді,
— зазначав Віталій Шабунін.

У підсумку Дніпровський районний суд відпустив голову Центру протидії корупції Віталія Шабуніна під особисте зобов'язання.

"Застосувати особисте зобов'язання щодо громадянина Шабуніна терміном на 60 діб", – оголосив суддя.

Також представник Феміди додав, що Шабуніну обрано часткове особисте зобов'язання, тобто він повинен повідомляти лише про зміну місця роботи або проживання.

Сюжет 24 Каналу: "Як відкривались справи проти українських антикорупціонерів"

Гучна заява Саакашвілі щодо повернення

Колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що планує повернутися до України 10 вересня. За словами політика, зробить він це через Польщу.

Навіть якщо вважати, що указ Порошенка набув чинності та я є людиною без громадянства, – не пускати мене в Україну – це абсурд. У мене там речі, друзі, свій рух "Рух нових сил". У мене є партія, і мене туди не пускають. Легально я маю право в’їжджати в Україну,
– наголосив він.

Читайте також: Пранкери зателефонували до Саакашвілі: політик буде "мочити" Порошенка та олігархів всюди

Крім того, екс-чиновник висловив сподівання, що на кордоні поблизу пункту пропуску збереться багато його прихильників.

Стрілянина за участю Мельничука: хто винний?

Напередодні 15 серпня у Києві на Троєщині стався конфлікт між місцевими жителями, активістами та позафракційним народним депутатом Сергієм Мельничуком.

Причиною інциденту стало приміщення дитячого садочку, в якому перебуває школа для дітей-інвалідів з обмеженими можливостями "Славія". 15 серпня його якраз повернули у комунальну власність.

За словами Мельничука та члена Українського конгресу інвалідів Юрія Шеремета, нардеп став жертвою агресії з боку молодих людей, які назвалися активістами. Крім того, вони звинувачують людей у рейдерському захопленні установи.

"Саме вони у кількості понад 30 осіб намагалися виселити з приміщення трьох представників школи – інвалідів, одна з жінок була на інвалідному візку. Крім того, приміщення зсередини виявилося розгромленим, і, зважаючи на таку ситуацію, я викликав поліцію. Але "тітушки" з брудною лайкою розбили заднє бокове скло в автомобілі, запустили в салон газ, порізали шини та почали стрілянину. Людина, яка була поруч зі мною, є представником державної охорони, яка впродовж останніх 1,5 місяців здійснює його охорону у зв’язку із попередженням замахів на вбивство. Тому представник держохорони вимушений був діяти згідно з інструкцією та покладеними на нього посадовими обов’язками," – розповів про інцидент Мельничук.

Читайте також: Стрілянина та Савченко: з'явилося відео конфлікту за участю Мельничука у Києві (18+)

Натомість інша сторона переконує, що рейдерським захопленням займався саме парламентар. За словами екс-бійця батальйону "Донбас", місцеві жителі два роки боролися за садок, тому і цього разу встали на його захист.

Два роки потому шахрайським шляхом дитячий садок було вилучено із комунальної власності, але місцеві мешканці із цим не погодилися, і зрозуміло чому – для дітлахів місць у дитячих закладах Києва катастрофічно не вистачає. Два роки судів, і нарешті справедливість було відновлено – угоду було визнано незаконною, її було скасовано, а дитячий садок повернуто у комунальну власність. Але раптом приїхав... хто б ви думали?.. Народний депутат Мельничук! Який став на захист шахраїв-рейдерів, і плювати він хотів на дітей та на їхніх батьків разом узятих!
– підкреслює активіст.

До слова, інцидентом за участю Мельничука займеться прокуратура Києва.

Померла Віра Глаголєва

На 61 році пішла із життя відома російська акторка та режисерка Віра Глаголєва.

Про смерть Глаголєвої повідомила актриса Лариса Гузєєва. Російські ЗМІ повідомляють, посилаючись на власні джерела, що причиною смерті стало онкологічне захворювання. Однак офіційного підтвердження поки не було.

До того ж, в мережі останнім часом з'являлось багато новин про важку хворобу актриси. ЗМІ також стверджують, що Глаголєва померла в США.

Читайте також: Померла Віра Глаголєва: біографія і фільмографія актриси

Віра Глаголєва народилася в 1956 році. Першу роль в кіно Глаголєва зіграла в 19 років у фільмі "На край світу" режисера Родіона Нахапетова.

Кіт зробив день у київському супермаркеті

В одному із київських супермаркетів сталася безпрецедентна подія – відвідувачі закладу помітили та зняли на відео, як кіт спокійно собі прогулювався торговою залою, а потім заліз у ємність з цукром і там справив нужду.

Як вони переконують, тварина застрибнула на тумбу з відкритими сипучими продуктами та спустилась у ящик з цукром, а потім, як видно на відео, почала закопувати сліди "злочину".

Згодом з'ясувалося, що інцидент трапився у "Фуршеті" на проспекті Перемоги.

До слова, у цьому "Фуршеті", відвідувачі постійно бачать птахів, які ласують халвою.

Читайте також: Стало відомо, скільки кожен українець витрачає на утримання Верховної Ради