Назвали симптоми, які свідчать про розвиток раку печінки

1636 Читать новость на русском
Рак печінки: ранні симптоми
Рак печінки: ранні симптоми / sg.news.yahoo.com

Про розвиток раку печінки можуть сповіщати симптоми, що виникають на дуже ранній стадії, такі як швидке насичення після малої порції їжі, здуття і набряки в області живота.

Про це повідомили фахівці з центру Дослідження раку Великобританії, їхню думка про це опублікував Express.

Читайте також: Рак грудей тепер можуть розпізнати за 5 років до появи симптомів

Вчені розповіли, що рак печінки, подібно до інших злоякісних пухлини, рідко проявляє себе на початку. У міру розвитку ракового процесу з'являються симптоми, які можна помітити при уважному ставленні до здоров'я. Зокрема, відбуваються зміни в стані людини під час і після їжі.

Рак печінки маже не проявляється на ранніх стадіях
Рак печінки майже не має симптомів на ранніх стадіях

За словами дослідників, коли в печінці починає рости пухлина, вона підвищує тиск в органі, сприяє накопиченню крові в судинах. Рідина з вен при цьому витісняється в черевну порожнину. Як результат, до людини швидко приходить відчуття ситості.

Іншими симптомами раку печінки можуть бути часті здуття, а також набряки в районі живота, втрата ваги та пожовтіння шкіри.

Щоб захистити себе від небезпечного захворювання, вчені радять повністю відмовитися від алкоголю або хоча б скоротити його кількість до мінімуму.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук