Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Збився з курсу та прилетів до Ірландії: як помилка зробила пілота відомим на весь світ
  Дуглас Корріган обійшов усі бюрократичні процедури США та, попри численні перешкоди, досягнув мети. Американському пілоту вдалося ненароком втілити мрію свого життя і стати відомим на весь світ.
  6 березня , 15:36
 • blog_ava
  Військова помилка: для чого літак скинув термоядерну бомбу
  Військові кожної країни можуть припуститися помилки. Інколи все закінчується щасливо, проте деколи наслідки можуть бути катастрофічними. Американські військові сили неодноразово наражали на небезпеку навколишнє середовище. Такі ситуації ставалися як у період ведення війни, так і в мирний час.
  6 березня , 11:48
 • blog_ava
  Масштабне нашестя ему в Австралії: як австралійські солдати боролися проти птахів
  Люди воюють між собою з прадавніх часів задля досягнення найрізноманітніших цілей. Жорстокі бої точаться заради посилення влади чи збільшення території держави. У будь-якому випадку початку війни сприяє сторона-агресор, яка спричиняє своїми діями кровопролиття. Проте на війні у Австралії все було зовсім по-іншому. Як військові воювали з птахами ему – читайте далі.
  4 березня , 16:15
 • blog_ava
  Унікальний соляний трек: чим відомі перегони на озері Бонневіль
  Соляне озеро Бонневіль – це найвідоміше місце для встановлення наземних рекордів швидкості. Поганяти на незвичному соляному треку та випробувати свій транспорт на витривалість і потужність мріє чи не кожен любитель швидкості. Уже більше століття гонщики масово користуються цією створеною природою трасою.
  4 березня , 11:54
 • blog_ava
  Вражаючі зміни, яких зазнав велосипед за 200 років: фото, відео
  Велосипед завойовував популярність публіки упродовж двох століть і врешті став найпоширенішим у світі. Окрім численних плюсів для здоров’я людини та чистоти довкілля, його поява зробила великий внесок у розвиток емансипації жінок.
  6 лютого , 18:52
 • blog_ava
  Головна подія в історії США: що відомо про найкровопролитнішу битву під Геттісбургом
  Громадянська війна у США, яка тривала між Північними та рабовласницькими штатами Півдня упродовж 1861-1865 років, забрала сотні тисяч життів. Жителі конфедеративних штатів Америки прагнули зберегти рабство на цих територіях й здобували перемогу в багатьох масштабних збройних протистояннях. Проте у 1863 році відбулося криваве зіткнення ворожих сторін, яке змінило хід війни – битва під Геттісбургом.
  5 лютого , 13:57
 • blog_ava
  Жага швидкості: як британського гонщика вбила власна мрія – шокуюча історія
  Британець Дональд Кемпбелл усе своє життя прагнув стати неперевершеним рекордсменом. Його досягнення вражали, а кожен наступний успіх надихав до нових звершень. Про одного із найвідоміших гонщиків, якого занапастила мрія – читайте далі.
  5 лютого , 00:38
 • blog_ava
  "Тур де Франс": найпрестижніша велогонка, якою захоплюється весь світ
  "Тур де Франс" – найвідоміші на сьогодні змагання з велоспорту, які мають більше ніж 100 років історії. Щороку вибороти звання найкращого велогонщика намагаються спортсмени з десятків країн. Місце проведення перегонів варіюється, як і дистанція заїзду, проте дещо залишається незмінним – безсумнівний статус найпрестижніших велогонок.
  3 лютого , 16:14
 • blog_ava
  Найшвидший у світі паровоз: фото та відео потужного Mallard 4468
  Перші парові локомотиви з'явилися у світі ще на початку XIX століття. Паровоз став винаходом, який значно полегшив транспортування вантажу, що до того перевозили за допомогою коней. Це диво техніки зробило величезний внесок у розвиток економіки і загалом поклало початок створення залізничного транспорту.
  3 лютого , 14:31
 • blog_ava
  Біг-Бен побудували через пожежу у Вестмінстері: захоплююча історія годинникової вежі
  Біг-Бен став візитівкою Великої Британії. Згідно з загальнонаціональним опитуванням, яке проводили у 2008 році, Біг-Бен визнали найпопулярнішою пам'яткою Великої Британії. Про те, як створили годинникову вежу та в чому її особливість – читайте далі.
  1 лютого , 18:46
 • blog_ava
  Німецька "Енігма": легендарна машина, яка змінила хід Другої світової
  Потреба в шифруванні інформації виникла дуже давно, а перші шифрувальні машини почали створювати ще до Першої світової війни. Проте один із найскладніших екземплярів серед таких апаратів був побудований трохи пізніше. Ним стала незламна, на думку творців, німецька "Енігма".
  1 лютого , 12:38
 • blog_ava
  Який вигляд мали телевізори 100 років назад: вражаючі фото та відео
  Телевізор – цей винахід став важливою частиною повсякденного життя для більшості людей по всьому світу. З часу його створення пристрій постійно змінювали та вдосконалювали, а наприкінці ХХ століття вже практично в кожній домівці було це диво техніки.
  30 січня , 17:56