Голова ГУР МО Кирило Буданов констатував, що контрнаступ ЗСУ триває. Про це він сказав під час спілкування з західними журналістами.

Читайте також Дратують ці розмови, – Гетьман жорстко відповів на критику темпів контрнаступу

Скільки є часу у ЗСУ

Буданов висловився щодо тривалості контрнаступу. Очільник української розвідки провів паралель між атакою російських окупантів на Бахмут та наступальними операціями Сил оборони.

Росіяни атакували його (Бахмут – 24 Канал) понад 10 місяців. Наше завдання трохи більше, ніж Бахмут, але у нас трохи менш як 10 місяців часу,
– пояснив він.

Головний український розвідник також пообіцяв успіхи на фронті. За його словами, вони будуть "трохи пізніше".

Що кажуть про контрнаступ наші високопосадовці

  • Володимир Зеленський нещодавно заявив, що ініціатива належить нашим воїнам. Як зазначив президент України, наступ не швидкий, але ЗСУ все одно йдуть вперед, а не рухаються назад, як росіяни. Голова держави бачить у цьому позитив.
  • Також президент України зізнався, що контрнаступ мав початися раніше. Затримка сталася через терміни постачання зброї від західних партнерів Києва. Український лідер додав, що чим пізніше починаються наступальні дії, тим вони повільніші.
  • Валерій Залужний не так давно зізнався, що його дратує, коли хтось каже, що контрнаступ розпочався повільніше, ніж очікувалося. Головнокомандувач ЗСУ наголосив, що наші захисники щодня посуваються вперед, а кожен метр їм дається кров'ю.
  • Олексій Данілов теж висловився щодо контрнаступу ЗСУ. За його словами, наші воїни продовжують чинити потужний спротив російським окупантам та звільняти від них українські території. Секретар РНБО порівняв Росію з давнім містом-державою Карфагеном. Він вважає, що країну-агресорку так само буде знищено.
  • Заступниця міністра Ганна Маляр нещодавно заявила, що у ЗСУ під час контрнаступу не збільшилися втрати. Бо для командувачів штабів ключове – це збереження життя. Вона також порівняла втрати Сил оборони та окупантів. На Півдні в України в 5 разів менше загиблих, ніж у загарбників, а на Сході – у 8 разів менше.