Про це повідомляє Deutsche Welle.

Проект передбачає реставрацію інфраструктури водопостачання, про це на прес-конференції, яка відбулась сьогодні, 12 грудня, у Києві розповів заступник голови посольства Німеччини в Україні Вольфґанґ Біндзайль.

Ми починаємо новий проект з ЮНІСЕФ, що принесе з боку Німеччини фінансування на рівні 14,3 млн євро. Він стосується водної інфраструктури на Донбасі, повинен гарантувати доступ до води 2,5 мільйона людей у Східній Україні в 2018-2019 роках,
– повідомив Біндзайль.

В свою чергу директор Німецького банку розвитку KfW в Україні Лутц Горн-Гааке розраховує, що в реалізації цього проекту йому сприятимуть органи влади регіону. Голова представництва ЮНІСЕФ зауважила, що в рамках програми жителям Донбасу допоможуть забезпечити належні санітарні умови.

Читайте також: Уряд Німеччини виплачуватиме фінансову допомогу біженцям, які добровільно повернуться додому

Також Берлін виділить додатково 1,5 мільйона євро для Червоного Хреста в Україні. Фінансування піде, зокрема, на медичну допомогу, лікування травм, підтримку медичних закладів, профілактичні заходи, забезпечення населення продуктами харчування і засобами гігієни, водопостачання, навчання медичного і середнього медичного персоналу, пошук зниклих безвісти та возз'єднання сімей, опікування полоненими, роз'яснювальну роботу щодо небезпечності мін і залишків боєприпасів тощо.

Усі ці заходи об'єднані в рамках проекту "МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні у 2016–2017 роках". Центральним об'єктом проекту є Східна Україна, зокрема, вимушені переселенці, сім'ї та громади, що дали їм притулок, а також постраждалі від конфлікту по обидва боки лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.