Пандемія коронавірусу в Україні ніяк не вплинула на будівництво сміттєпереробного заводу. Проте з'явились нові виклики – з 1 січня 2021 року Львів стане потужнішим на 65%, бо почне функціонувати Львівська ОТГ. Про це Садовий розповів у інтерв'ю для "Радіо Свобода".
До теми Рішення не може бути одноосібним, – Садовий відреагував на введення локдауну в Україні
Садовий про свою 4 каденцію на посаді мера Львова
За словами Садового, місто – це "надзвичайно складна конструкція". Зазвичай у містах, в яких постійно змінюються міські голови, немає добробуту для мешканців, бо немає великих інвестицій.
"Львів збільшив свою територію і тепер в нас є об'єднана громада. Ми фактично тепер на 65% є більшими, потужнішими й це – новий виклик. Тому роботи – непочатий край", – зазначив Садовий.
Мер міста додав, що для нього кожна нова каденція – це "американські гірки на висоті 10 тисяч кілометрів з постійною турбулентністю".
Львів дуже багатьом подобається і дуже багато хто хоче покласти на нього лапу, а я, як цей третій лев. У нас на східцях біля входу у ратушу є два леви, так от я третій, який посередині, який оберігає, тому що ми ніколи не допустимо, щоб Львів належав комусь іншому, крім львів'ян,
– пояснив міський голова.
Мер міста про будівництво сміттєпереробного заводу
У Львові почалось будівництво сміттєпереробного заводу. За словами Садового, пандемія коронавірусу ніяк на це не вплинула – усі роботи проводять чітко й за планом. Місто вже підвело усі комунікації й мережі та збудувало станцію компостування на місці майбутнього сміттєпереробного комплексу.
Зараз починається 2 етап будівництва – будуватимуть стіни сміттєпереробного заводу та завозитимуть обладнання. За проєктом, комплекс повинні побудувати протягом 24 місяців. Його введуть в експлуатацію або наприкінці 2022, або на початку 2023 року.
Цікаво Або ви львів'яни, або ви раби, – Садовий розповів, як працюватиме з недружньою міськрадою
Коротко про будівництво сміттєпереробного заводу
- Сміттєпереробний комплекс у Львові збудують на вулиці Пластовій поруч з очисними спорудами "Львівводоканалу".
- Проєкт заводу вже пройшов комплексну держекспертизу та отримав позитивний висновок.
- Потужність майбутнього заводу – 240 тисяч тонн відходів на рік при двозмінній роботі. Частка залишкових відходів у цьому комплексі становитиме не менше 30%.
- Сміттєпереробний комплекс у Львові будуватиме нідерландсько-литовський консорціум WTT – Axis.