Якщо в звичайні дні один великий прапор може продаватись два тижні, то зараз попит на цей товар уп'ятеро більший. Зазвичай люди купують українську символіку, готуючись до святкових заходів.
“Бо я є українка. І я люблю Україну. Хоч я вже стара є. І піду на свято з прапором”, - каже пані Галина.
Ціни, порівняно з минулим роком не змінились. Прапори коштують від 5 до понад 100 гривень - залежно від розміру та якості матеріалу.
“Можна прикріпити собі на скло і одразу буде видно, що це їде за громадянин якої країни. І прапорець звичайно позитивно впливає на оточуючих”, - каже керівник крамниці сувенірів Олександр Василюк.
Пан Олександр - керівник крамниці сувенірів - показує свій товар. Найменший, автомобільний прапорець коштує 6 гривень. Найбільший - 30. Зазвичай їх купують молоді люди - коли їдуть на фестивалі чи ідуть на футбол.
“Мені здається, що нашим українцям, громадянам України варто подумати, що все-таки варто потратити ті 30 гривень, чи 6 чи 7, щоби показати, хто він є. Тому що от приїжджають чи туристи, чи з інших країн - і вони не бачать прапорів, не бачать символіки української, і може навіть десь не розуміють, що це за держава”, - каже керівник крамниці сувенірів Олександр Василюк.
Нагадаємо, традиційно з 2004 року 23 серпня в Україні святкують день державного прапора.