Як насправді в українських супермаркетах готують курей-гриль, вдалось дізнатись від першоджерела. Чоловік працює в одному з супермаркетів Львова.

Влаштовуючись на роботу, він підписував договір про нерозголошення того, що твориться в стінах супермаркету, а особливо на кухні. Колись протермінований товар повертали виробнику, зараз - продають усе, навіть зіпсоване й позеленіле.

Через таке безвідходне виробницво кожен супермаркет, згідно з підрахунками, має виторг на 13-15 тисяч більший від запланованої суми. Щодня до магазину замовляють по 2 тонни курячого мяса.

У підсумку супермаркет закуповує більше 30 тонн курячих тушок на місяць. І це лише дані із однієї птахофабрики. А от цифра, яка дійсно вражає, - це кількість зіпсутого продукту, який привозять на утилізацію.

"Минулого тижня з "Арсену" до нас приїхало біля 780 кілограм. Було різного роду: і тушки, і чвертки, і реберця, і крила”, - розповів директор утилізаційного заводу Михайло Клин.

Львівський спалах кишкової інфекції - уже не перший випадок масового отруєння курми з супермаркета. Цьогоріч у липні 38 киян отруїлися грилем, а у 2011 році - 46.

Дивіться сьогоднішній випуск "Крупним планом" на телеканалі "24" сьогодні о 22.00.