За почесне звання "Татусь Прикарпаття», змагатись майже 2 десятки добровольців. Допомагають учасникам діти.

“Є офіційне свято - День Матері. А зараз хочеться, щоб таке ж було і у батька. Щоб посилити роль батька в сім’ї. Наразі вона полягає більше у тому, щоб заробляти гроші. А ми хочемо, щоб він більше часу приділяв дітям та дружині”, - каже співорганізатор конкурсу Володимир Сакулич.

Вміння учасників плідно та згуртовано працювати з дітьми - це запорука перемоги. Окрім журі конкурсу за діями батьків пильно стежить жіноча публіка. У першому змаганні татусі на швидкість одягання памперсів та іншого дитячого вбрання татусі практикувалися на іграшках. Підгузки навиворіт та недбало начеплений одяг - результат неабиякого поспіху. Проте досвідчених видно здалеку.

“У нас немає поділу обов’язків якогось певного. Готуємо їжу разом, прибираємо разом, все разом робимо з дружиною. Ми двоє працюємо, в принципі, зараз навіть я більше пораюся вдома, тому що жінка на роботі довше”, - каже батько двох дітей Олександр Кульгавий.

Це дві господині не можуть порозумітися на одній кухні. Якщо готує тато - на приготування конкурсного-фруктового салату йдуть лічені хвилини.

“Я думаю, що діти мають брати приклад з батьків. Ми маємо бути активними і до цього спонукати наших діток. Тато у нас все робить, прибирає, готує їжу, все-все-все, заміняє маму практично”, - каже Ігор Рибник.

Чи не найскладнішим, зізнаються конкурсанти, був екзамен на творчу спроможність. Адже очі новоспечених митців зав'язані стрічкою. А намалювати потрібно неабищо - портрет власної дружини.

“Маємо надію, що наступного року конкурс набуде всеукраїнського рівня, і на змагання за “кращого татуся” можливо приїдуть навіть учасники з-за кордону, українці маю на увазі, діаспора”, - каже організатор конкурсу Ганна Крисюк.

Більшість конкурсантів зізналися - прийшли сюди завдяки дітям. Тож найбільша винагорода - їхня вдячність та захоплення.