Приблизно о 5 годині дня селяни помітили в небі яскраву пляму, згодом на висоті приблизно 40 кілометрів над землею космічний камінь вибухнув. Півтонний метеорит розпався на більш ніж 1200 шматків, які можна було знайти навіть у радіусі 5 кілометрів.
Місцеві євреї одразу кинулися шукати небесні подарунки, вірячи, що ті принесуть успіх у їхніх справах, та справжній джек-пот дістався звичайнісінькому селянину. У себе на полі він викопав ядро метеорита – три шматки вагою 280 кілограмів.
Чутки про знахідку першими дійшли до лісничого, той переконав продати йому метеорит за двох волів. А от підприємливий лісник знайшов своїх покупців аж у Відні. Невідомо, за скільки він перепродав закарпатські камінці, але опинились вони в Імператорському музеї Відня, як один із головних експонатів. Знаходиться він там і в наші дні.
Та на цьому пригоди метеорита не завершилися. В Австрії Княгиню оглянув німецький геолог Отто Ган і нібито виявив частки позаземних коралів, паразитів і рослин. Цю сенсаційну інформацію негайно передав Чарльзові Дарвіну, а той на основі даних розвинув гіпотезу, що життя на нашу планету потрапило з космосу.
Листування цих двох науковців опублікували в наукових журналах і навіть видали окремою книгою.
Дивіться також: Завдяки голівудській акторці з українським корінням світ отримав Wi-Fi та мобільний зв'язок
Закарпатський метеорит європейці обговорювали ще наступні 30 років, так що навіть французький фантаст Жуль Верн не втримався і 1892 року приїхав у село Княгиню, аби на власні очі побачити місце падіння космічного каменя.
Зараз про легендарну знахідку нагадує лише пам’ятний знак.