Голодні на ліки. Ні криза, ні інфляція, ні зниження реальних доходів ніяк не позначилися на любові наших співгромадян до пігулок. Продажі ліків торік росли. І не лише в грошовому вираженні, але і в кількісному. У 2010-му українці залишили в аптеках 20 млрд. грн. З трьох проданих упаковок дві були вітчизняного виробництва. Але, при цьому, 73% виручки аптечні мережі отримували саме від продажу імпортних медикаментів. Якби громадяни менше вірили рекламі медпрепаратів, їхні витрати на ліки були б значно меншими - діагноз хвороби українців ставить "Weekly.ua". Читайте у матеріалі “Золоті пігулки”.

За новими пенсійними правилами українським жінкам доведеться працювати більше, а грошей отримувати менше. Коли в Україні лише мова заходить про обмеження привілеїв для можновладців, ті відразу “розмахують” Конституцією і кивають на свої “обмежені права”. Та коли ідеться про простолюд, про його права ніхто й не згадує. Красномовний приклад - підвищення пенсійного віку для жінок. Влада, не втомлюючись, розказує, що готує для них справжнє “благо”. Насправді ж ці зміни не обіцяють нічого хорошого. Про “щасливу” старість українок читайте на шпальтах "Україна молода" у роботі “Важка доля слабкої статі”.

Екстрим замовляли? Путівки до Єгипту дешевшають, та літаки з України відправляються на бунтівний курорт напівпорожніми. Потік українських туристів в країну пірамід помітно поменшав. Та поки турфірми підраховують збитки, деякі наші співгромадяни користають з падіння цін на відпочинок та спішать посмажитися під пекучим єгипетським сонцем. "Известия" проводжали курортників-відчайдухів та зустрічали тих, хто вже екстремально відпочив. Читайте у статті “Последние из “єгиптян”.