Архів
Курси валют
Погода
      youtube @24
      Loading...
      google @24
      RSS СТРІЧКА
      Загальний RSS

      Топ новини

      Відео новини

      Оскар 2018: усі переможці головної премії в галузі кіно

      Оскар 2018: всі переможці
      Оскар 2018: всі переможці / 24 Канал

      90-та церемонія нагородження кінопремії "Оскар" 2018 розпочалася 5 березня о 3:00 (за київським часом). Хто отримав статуетки "Оскар" цього року у 24 категоріях – читайте в матеріалі.

      Оголошення переможців премії "Оскар-2018" відбулося в театрі "Долбі" в Лос-Анджелесі (США). Дата проведення церемонії цього року була перенесена з лютого на березень через збіг із зимовими Олімпійськими іграми 2018, які відбулися з 9 по 25 лютого в Кореї.

      Читайте також: Оскар 2018: текстова трансляція оголошення переможців

      На червоній доріжці "Оскара" зірки почали з'являтися о 3:00 за київським, а сама церемонія нагородження відбулася о 4:00 за київським часом.

      Під час церемонії вручили нагороди у 24-ьох номінаціях.

      Читайте також: Хто отримає Оскар-2018: прогнози букмекерів

      Переможці церемонії Оскар 2018

      Номінація "Найкращий фільм року":

      • "Назви мене своїм ім'ям" (режисер Лука Гуаданьїно);
      • "Темні часи" (режисер Джо Райт);
      • "Дюнкерк" (режисер Крістофер Нолан);
      • "Пастка" (режисер Джордан Піл);
      • "Леді-Птаха" (режисер Ґрета Ґервіґ);
      • "Примарна нитка" (режисер Пол Томас Андерсон);
      • "Секретне досьє" (режисер Стівен Спілберг);
      • "Форма води" (режисер Гільєрмо дель Торо) – переможець;
      • "Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі" (режисер Мартін Макдонах).

      Номінація "Найкращий режисер":

      • Крістофер Нолан ("Дюнкерк");
      • Джордан Піл ("Пастка");
      • Ґрета Ґервіґ ("Леді-Птаха");
      • Деніел Дей-Льюїс ("Примарна нитка");
      • Гільєрмо дель Торо ("Форма води") – переможець.

      Номінація "Найкраща чоловіча роль":

      • Тімоті Чаламет "Назви мене своїм ім'ям");
      • Деніел Калуя ("Пастка);
      • Деніел Дей-Льюїс ("Примарна нитка");
      • Гері Олдмен ("Темні часи") – переможець;
      • Дензел Вашингтон ("Роман Дж. Ізраел, Esq").

      Номінація "Найкраща чоловіча роль другого плану":

      • Сем Роквелл ("Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі") – переможець;
      • Віллем Дефо ("Проект "Флорида");
      • Вуді Гаррельсон ("Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі");
      • Крістофер Пламмер ("Всі гроші світу");
      • Річард Дженкінс ("Форма води").

      Номінація "Найкраща жіноча роль":

      • Саллі Хокінс ("Форма води");
      • Френсіс Макдорманд ("Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі") – переможниця;
      • Марго Роббі ("Я, Тоня");
      • Сірша Ронан ("Леді-Птаха");
      • Меріл Стріп ("Секретне досьє").

      Номінація "Найкраща жіноча роль другого плану":

      • Мері Джей Блайдж ("Ферма "Мадбаунд");
      • Елісон Дженні ("Я, Тоня") – переможець;
      • Леслі Менвілл ("Примарна нитка");
      • Лорі Меткальф ("Леді-Птаха");
      • Октавія Спенсер ("Форма води").

      Номінація "Найкращий оригінальний сценарій":

      • "Любов – хвороба" (автори сценарію Емілі В. Гордон, Кумейл Нанджіані);
      • "Пастка" (автор сценарію Джордан Піл) – переможець;
      • "Леді-Птаха" (автор сценарію Ґрета Ґервіґ);
      • "Форма води" (автори сценарію Гільєрмо дель Торо, Ванесса Тейлор);
      • "Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі" (автор сценарію Мартін Макдонах).

      Номінація "Найкращий сценарій-адаптація":

      • "Назви мене своїм ім'ям" – переможець;
      • "Артист-катастрофа";
      • "Логан";
      • "Гра Моллі";
      • "Ферма "Мадбаунд".

      Номінація "Найкращий анімаційний повнометражний фільм":

      • "Бебі бос";
      • "Годувальниця";
      • "Коко" – переможець;
      • "Фердинанд";
      • "З любов'ю, Вінсент".

      Номінація "Найкраща музика":

      • "Дюнкерк";
      • "Примарна нитка";
      • "Форма води" (композитор Александр Деспла) – переможець;
      • "Зоряні війни: Останні джедаї";
      • "Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі".

      Номінація "Найкраща пісня":

      • "Mighty River" ("Ферма "Мадбаунд");
      • "Mystery of Love" ("Назви мене своїм ім'ям")
      • "Remember Me" ("Коко") – переможець;
      • "Stand Up for Something" ("Маршал")
      • "This is Me" ("Найвеличніший шоумен").

      Номінація "Найкращий фільм іноземною мовою":

      • "Фантастична жінка" (A Fantastic Woman), Чилі – переможець;
      • "Образа" (Insult), Ліван;
      • "Про тіло і душу" (On Body And Mind), Угорщина;
      • "Нелюбов" (Loveless), Росія;
      • "Квадрат" (The Square), Швеція.

      Номінація "Найкраща робота художника-постановника":

      • "Красуня і Чудовисько";
      • "Той, хто біжить по лезу 2049";
      • "Темні часи";
      • "Дюнкерк";
      • "Форма води" – переможець;

      Номінація "Найкраща операторська робота":

      • "Той, хто біжить по лезу 2049" (оператор Роджер Дікінс) – переможець;
      • "Темні часи";
      • "Дюнкерк";
      • "Ферма "Мадбаунд";
      • "Форма води";

      Номінація "Найкращий звук":

      • "На драйві";
      • "Той, хто біжить по лезу 2049";
      "Дюнкерк" – переможець;
      • "Форма води";
      • "Зоряні війни: Останні джедаї".

      Номінація "Найкращий анімаційний короткометражний фільм":

      • "Дорогий баскетбол" – переможець;
      • "Вечірка в саду";
      • "Лоу";
      • "Негативний космос";
      • "Революційні рими".

      Номінація "Найкращий художній короткометражний фільм":

      • "DeKalb Elementary";
      • "The Eleven O'Clock";
      • "My Nephew Emmett";
      • "The Silent Chil" – переможець;
      • "Watu Wote: All of us".

      Номінація "Найкращий монтаж":

      • "На драйві";
      • "Дюнкерк" – переможець;
      • "Я, Тоня";
      • "Форма води";
      • "Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі".

      Номінація "Найкращі візуальні ефекти":

      • "Той, хто біжить по лезу 2049" – переможець;
      • "Вартові галактики 2";
      • "Конг: Острів черепа";
      • "Зоряні війни: Останні джедії";
      • "Війна за планету мавп".

      Номінація "Найкращий документальний повнометражний фільм":

      • "Abacus: Small Enough to Jail";
      • "Обличчя, села";
      • "Ікар" – переможець
      • "Останній чоловік в Алеппо";
      • "Сильний острів"

      Номінація "Найкращий документальний короткометражний фільм":

      • "Едіт + Едді";
      • "Небеса - це пробка на 405" – переможець;
      • "Героїн(я)";
      • "Навички володіння ножем";
      • "Зупинка руху".

      Номінація "Найкращий дизайн костюмів":

      • "Красуня і Чудовисько";
      • "Темні часи";
      • "Примарна нитка" – переможець;
      • "Форма води";
      • "Вікторія та Абдул".

      Номінація "Найкращий звуковий монтаж":

      • "На драйві";
      • "Той, хто біжить по лезу 2049";
      • "Дюнкерк" – переможець;
      • "Форма води";
      • "Зоряні війни: Останні джедії".

      Номінація "Найкращий грим":

      "Темні часи" – переможець;
      • "Вікторія та Абдул";
      • "Диво".

      Джерело: 24 Канал
      powered by lun.ua
      Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
      Коментарі
      Більше новин
      При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
      не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
      Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
      Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
      Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
      Залиште відгук