Таку думку 24 каналу озвучив аналітик та політолог Олександр Морозов. Раніше російський журналіст Тимур Олевський розповів про "удар" для Путіна та Кадирова.
Важливо ЗСУ назвали 8 населених пунктів Херсонщини, в яких вже добре закріпились українські війська
Перший сценарій
Морозов зазначив, що за першим сценарієм Путін зупиниться на певній лінії та буде працювати зі своїм населенням, намагаючись переконати всіх, що перемога здобута. Однак це не зупинить Україну у сенсі деокупації своїх територій. Будуть обстріли, а російські війська намагатимуться оборонятись. Цей сценарій похмурий для Росії.
Однак при цьому Україна отримує хороші шанси на економічний розвиток, завдяки підтримці багатьох країн. Можливі і структурні реформи тощо. Росія ж після цього навряд буде для когось цікавою. Це буде абсолютно ізольована країна-вигнанець, за 3 – 4 роки там не буде нічого,
– зауважив аналітик.
Морозов припустив, які є 2 сценарії наступних дій Путіна у війні проти України: дивіться відео
Другий сценарій
Політолог продовжив, що за другим сценарієм російська політична верхівка могла б узяти на себе відповідальність і відправити Путіна на дачу з книгами писати мемуари. Це не означає переворот і те, що люди, які прийдуть до влади, будуть демократами і проводитимуть реформи. Однак вони можуть розпочати процес обдумування, як вийти з цієї катастрофи.
"Багато хто каже, що цей сценарій неможливий. Путінська верхівка або закрила вуха й очі, або вже виїхали з країни, або вони збираються загинути разом з Путіним. Я б хотів, щоб хоча б частина цієї верхівки поставила собі запитання, а куди вони запихають Росію, і з якого кінця вона вийде з цього конфлікту. Бо це – катастрофа", – наголосив він.
Війна Росії з Україною: останні новини
- Після оголошення Путіним "часткової" мобілізації, росіяни почали масово тікати з Росії. Особливо, чоловіки.
- Цивілізований світ надає допомогу Україні, щоб вона прогнала окупантів зі своєї землі. Зараз нову партію військової допомоги для України готує й Фінляндія.
- НАТО наразі не фіксує жодних змін у ядерній стратегії Росії. Однак Північноатлантичний альянс все одно зберігає пильність.