Про це він розповів в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы".

"Логіка функціонування політичної системи не зміниться. Вона буде спрямована на дотиснення Росії. І оскільки ресурси Заходу незмірно вищі від російських, то Росію й дотиснуть", — вважає Бєлковський.

Путін несподівано увірував, в тому числі, за допомогою Заходу, з допомогою людей незрілих амбіцій типу Стівена Форбса, який постійно ставить Путіна на обкладинку журналу "Форбс" як найвпливовішу людину світу, а єдиною причиною, по якій це робиться, є бажання Стівена Форбса насолити Бараку Обамі, якого він ненавидить,
— додав він.

Водночас, на думку Бєлковського, у Росії нема ресурсів для того, аби протистояти західному світу. Єдине, що може протиставити Кремль — це користатись небажанням Заходу порушувати правила.

"У нього основний ресурс — свавілля. Тому що Захід повинен керуватися певними конвенціями, що щось робити не можна... пальці віялом — ось основний ресурс Путіна на сьогодні", — зазначає експерт.

До слова, військовий експерт Костянтин Машовець переконаний, що Росія не зможе одночасно воювати у Сирії та на Донбасі, якщо конфлікт на Близькому Сході затягнеться.