Архив
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS ЛЕНТА
   Общий RSS

   Топ новости

   Видео новости

   Шанують сильних, або Чому Польща та Угорщина не поважають Україну

   8605
   Польща та Угорщина не поважають Україну, бо вона слабка
   Польща та Угорщина не поважають Україну, бо вона слабка / franyk.city

   Чому поляки та угорці не поважають Україну? Бо Україна слабка! І це не тільки через війну, це швидше історія про слабкі національні еліти та їх поведеність на корупції.

   Об'єм корупційних потоків в Україні 10 млрд доларів (за твердженнями авторитетних економістів), які розкрадаються політиками та чиновниками і у своїй більшості виводяться закордон.

   Читайте також: Як Польща і Угорщина зі своїм радикалізмом можуть вилетіти з Євросоюзу

   Якби ці кошти вкладались в економіку, інфраструктуру та армію, ситуація була б іншою. До прикладу, Німеччині Дуда поки що нічого не пред'являв... Хоча б міг. Але мовчить.

   Так само і з Орбаном: був би тут достаток більший, порядок кращий, історії б зі школами не було. І Орбан не грав перед виборами нашою картою, а все ж таки намагався відбутись у ЄС, а не залишався економічним лузером.

   Навіть, якщо мислити меншими категоріями в регіоні, українські спецслужби не затримали жодного колабораціоніста, який на гроші із Будапешта розвиває місцевий сепаратизм. А такі є, а затриманих немає.

   Друге, історія України та її акценти, не завжди роставлені національним консенсусом та людьми, які прагнули світлого майбутнього для всієї країни. І ця робота має вестись, але не ведеться, а лише підкидаються дрова у вогнище, вигідні політично та короткочасно.

   І останнє, не всі поляки і не всі угорці, а лише окремі політики, які використовують це для дешевих електоральних балів. Так само і наші націоналісти та регіонали робили свого часу. Ми це допускали, коли агресивна меншість створювала образ більшості, точно так само сьогодні і в Польщі та Угорщині.

   Читайте також: Закон про освіту: Угорщина висунула умови для початку діалогу з Україною

   Потрібно виходити на новий рівень відносин, без євроадвокатів та старших братів, але із чесними відносинами, які будуватимуться на взаємоповазі. А поважають сильних.

   Наші ж еліти офшорні, вони мислять категоріями Мальдів та Сейшел, категоріями України як власної фінансової колонії. А мали б мислити сотнями років уперед.

   Так буде. Тим швидше, чим ми всі будемо активнішими.

   powered by lun.ua
   Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter
   Комментарии
   Больше новостей

   Читай новости даже без интернета

   Скачать

   Читай новости даже без интернета

   Залиште відгук