Про це у прямому ефірі 24 каналу розповіла журналістка Анастасія Кримова.

Читайте також: Припинення дії Договору про дружбу з Росією: Рада ухвалила історичне рішення

За її словами, Максим Мартинюк пришов до Ради на годину запитань до уряду, але запитань до нього не було. Як і якихось виступів з боку урядовця.

Раніше він очолював Державну архітектурно-будівельну інспекцію, за рік після цього почав керувати Держслужбою з питань геодезії, а з 22 листопада 2018 року обіймав посаду першого заступника міністра у Мінагропромі. За чутками, він є протеже прем'єр-міністра Володимира Гройсмана,
– пояснила журналістка.

І додала, що у Раді відбувалися цікавіші речі.

Фріз
Ірина Фріз

Зокрема, виступала новопризначена два тижні тому міністерка Міністерства ветеранів Ірина Фріз. Вона звітувала щодо вже виконаних роботи і озвучила плани. Зокрема, порахувати, скільки ж насправді є ветеранів в Україні, і створити їх реєстр.

І зробити це треба не лише для статистики, а й для впорядкування роботи міністерства і створення можливості у цій сфері позбавитися будь-яких корупційних ризиків. Тобто, чітко показувати, куди, які і за якими потребами розподіляються пільги,
– сказала Ірина Фріз.

А гроші на ці процедури планують отримати від міжнародних партнерів. Утім, коли і скільки – не зазначалось. А до цього у міністерству ще треба набрати працівників, щоб воно працювати на повну силу.

Нагадаємо, раніше 24 канал повідомляв, що Максим Мартинюк завданнями для Мінагрополітики на найближчі 30 днів в умовах воєнного стану визначив гарантування продовольчої безпеки, формування готовності до форс-мажорів у експорті зернових і соціальній складовій.

Тим часом Ірина Фріз головною метою своєї роботи у новоствореному міністерстві вважає об'єднання всіх ветеранів, щоб вони не поділялися на громадські організації, які використовують для прикриття політики.