Pornhub відкрив безкоштовний доступ до порно через коронавірус

Pornhub відкрив безкоштовний преміум-доступ через коронавірус / Соцмережі

Популярний ресурс Pornhub вирішив зробити безкоштовний преміум-доступ для всіх. Таким чином люди по всьому світу зможуть використовувати сервіс абсолютно безкоштовно до 23 квітня.

Про це представники Pornhub повідомили на офіційній сторінці в Instagram. Зауважимо, раніше Pornhub відкрив безкоштовний преміум-доступ італійцям.

Важливо Коронавірус в Україні: Telegram бот, онлайн карта та ґаджети для захисту

Така пропозиція буде діяти включно до 23 квітня. Pornhub закликає залишатися вдома та "допомогти згладити криву". До слова, останнє стосується графіку, який опублікували в Instagram. На ньому можна побачити, що дотримання рекомендацій ВООЗ допоможе значно зменшити навантаження на медичні заклади та запобігти поширеню вірусу.

Доступ в Італії 

Зауважимо, спочатку безкоштовний преміум-доступ до Pornhub отримали італійці, які найбільше серед жителів європейських країн постраждали від Covid-19. Повідомлення про таку акцію можна було побачити, якщо заходити на сайт із італійського домена.

"Уперед, Італіє! Ми любимо тебе!" – йшлося в повідомленні.


Повідомлення про безкоштовний доступ на Pornhub для італійців 

У компанії кажуть, що їх до такого кроку підштовхнули заходи італійського уряду з профілактики інфекції. Тобто, італійцям, які живуть в провінціях, закритих на карантин, заборонено виходити на вулицю без письмового документу, передає Daily Mail.

Тому Pornhub вирішив допомогти італійцям протягом тижнів, які вони проведуть вдома. Також ресурс має намір пожертвувати італійцям свій процентний дохід з платформи ModelHub за березень.

До речі! Італія посіла 7-е місце серед 20 країн, які у 2019 році мали на Pornhub найбільший трафік.

Зауважимо, що аналогічне рішення ухвалило керівництва іншого великого порноресурсу xHamster. У підсумку аудиторія сайту зросла на 22%.

Цікаво Як живе Італія під час епідемії коронавірусу: ексклюзивні історії українців

До слова, у лютому безкоштовний доступ до порно надавав ще один популярний пікантний ресурс CamSoda. Умовними щасливчиками стали пасажири ізольованого тоді в Японії судна Diamond Princess. На той момент на лайнері на коронавірус захворіли понад 200 людей.

Що відомо про коронавірус в Італії: коротко

  • Італія найбільше у Європі постраждала від епідемії коронавірусу.
  • За загальними показниками інфікованих і загиблих внаслідок коронавірусу Італія перебуває на другому місці після Китаю, який і став джерелом коронавірусу.
  • Спершу від коронавірусу потерпала лише північ держави, зокрема регіон Ломбардія. Втім пізніше хвороба поширилася на усю країну.
  • Італія стала першою країною у світі, яка запровадила через коронавірус обмеження на території усієї країни. Так, пересуватися всередині Італії можна буде лише з поважної причини – на роботу, через стан здоров’я або у зв'язку з сімейними обставинами. Також діятиме заборона на публічні зібрання.
  • Загальна кількість хворих на коронавірус у Італії – близько 64 тисяч людей, з них більш ніж 6 тисяч людей померли.  

 

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі