Смартфон Huawei Mate 30 Pro отримає революційно нову камеру

Смартфон Huawei Mate 30 Pro отримає революційно нову камеру / Фото з вільних джерел

Згідно з останніми патентними заявками Huawei, компанія має намір використовувати в оптиці камер майбутніх смартфонів технологію Liquid Lens. Китайський виробник розробляє потрійний модуль, який включає RGB-сенсор, монохромний модуль та TOF-датчик.

Замість традиційної оптики Huawei має намір використовувати модулі камери з «рідкими» лінзами Liquid Lens, повідомляє 4PDA.

Читайте також: Найочікуваніші смартфони 2019 року – анонс Техно 24 

Що таке технологія "рідких" лінз та як вона працює? Технологія "рідких" лінз була розроблена більш ніж два десятиріччя тому французьким фізиком Бруно Бергу. На відміну від багатьох камер, в яких для зміни фокусу використовується механічний об'єктив або програмне забезпечення, камера з "рідкими" лінзами налаштовується шляхом регулювання обсягу матеріалу. Останній може являти собою суміш олії і води. Відео нижче пояснює, як це працює в порівнянні з традиційними рішеннями.

Як працює технологія "рідких" лінз – дивіться відео

Переваги технології "рідких" лінз. Опція має багато переваг у порівнянні з об'єктивом цифрової камери або механічним об'єктивом. По-перше, швидкість і точність набагато вище, ніж у традиційних камер. По-друге, таке рішення не містить рухомих деталей і займає менше місця в корпусі. По-третє, за допомогою технології можна значно збільшити кратність зуму.

Цього року модуль камери з "рідкими" лінзами може з'явитися в Huawei Mate 30 Pro. Це стане проривом для мобільної індустрії і допоможе закріпити позицію Huawei як одного з найбільших новаторів в галузі мобільної зйомки.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук