Австрійська поліція буде рішуче діяти проти винуватців моторошного теракту у Відні. Про це Себастіян Курц написав у власному твіттері.

Зверніть увагу У центрі Відня невідомий відкрив стрільбу: є загиблий – відео 18+

Ми переживаємо важкі часи в нашій республіці. Я хотів би подякувати всім аварійним службам, які ризикують своїми життями заради нашої безпеки, особливо сьогодні,
– наголосив австрійський канцлер.

Він підкреслив, що вся країна співчуває жертвам цих жорстоких нападів і їхнім сім'ям. Також політик подякував Європейському Союзу й іншим партнерам за висловлену солідарність.

"Щоб поліція могла повністю зосередитися на боротьбі з тероризмом, федеральний уряд вирішив, що збройні сили заберуть охорону об'єктів у Відні, чим раніше займалися правоохоронці", – повідомив Себастіян Курц.

Коротко про теракт у Відні:

  • Він трапився в австрійській столиці 2 листопада. За різними даними, щонайменше 6 терористів у різних районах міста почали стріляти у випадкових перехожих. Місцем першого обстрілу стала синагога.
  • За офіційними даними, загинула щонайменше 1 людина. Ще декілька отримали поранення різного ступеня важкості, зокрема й один поліцейських.
  • Щодо самих терористів поліція повідомила, що вбила одного з них. За даними ЗМІ, він міг і сам підірвати себе. Ще 4 нападників затримали.