Що заборонила Росія ввозити з України

Російський прем’єр Дмитро Медведєв підписав постанову про заборону ввезення з України визначеного переліку продукції.

У документі зазначено, що з 1 січня 2016 року Росія забороняє ввезення з України сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства.

Водночас прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк переконує, що уряд знає, як відповісти на торгові обмеження Кремля.

Як і очікувалося, за наш європейський вибір Росія вводить торгові санкції проти українських товарів. Але ми з цим впораємося і дамо адекватну економічну відповідь Кремлю. Таку ж відповідь, який ми дали після відмови Росії реструктуризувати 3,5 мільярда доларів так званого "російського боргу", який був політичним хабаром їхній маріонетці (Януковичу — "24"),
— зазначив Яценюк.

Скандальне інтерв’ю

На сайті газети Politico з’явилося скандальне інтерв'ю з українським олігархом Ігорем Коломойським. У бесіді він нібито назвав Юлію Тимошенко "повією" та обіцяв набити Саакашвілі, як пса.

Натомість сам Коломойський заявив, що не давав ніякого інтерв'ю для Politico.

Інтерв'ю, звичайно, гостре та місцями смішне, але хочу багатьох засмутити: я не давав інтерв'ю жодній газеті Politico. Зараз консультуюся з адвокатами стосовно своїх подальших дій у зв'язку з виходом цього матеріалу,
— сказав бізнесмен.

Згодам британський журналіст Олівер Керролл, який опублікував резонансну бесіду з Коломойським, оприлюднив підтвердження своїх контактів з українським олігархом.

Анонс

22 грудня у Мінську відбудеться засідання тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі.