Про це сказав співголова громадянської ініціативи "Права Справа" Дмитро Снєгирьов.

Читайте також: Міністр оборони призначив грошову компенсацію морякам, захопленим в полон Росією

За його словами, потрібно виходити з цієї ситуації в будь-якому форматі: або в форматі мінському, або в форматі нормандському – з пропозицією обміну українських військовополлонених на затриманих росіян.

29 росіян знаходяться в місцях позбавлення волі на території України. Я хотів би нагадати, що на момент великого обміну – мається на увазі обмін, який відбувся рік тому – цих росіян не віддали. Тому зараз їх можна обміняти на українських моряків,
– відповів Снєгирьов.

Відеокоментар Дмитра Снєгирьова про полонених українських моряків:

Нагадаємо, три українські кораблі "Нікополь", "Бердянськ" та "Яни Капу" були атаковані росіянами 25 листопада в Азовському морі під час наближення до Керченської протоки. Російські ФСБшники таранили та стріляли по українських моряках, внаслідок чого троє були поранені. Після цього 24 наших бійців захопили та взяли в полон. Упродовж вівторка і середи окупаційний суд у Керчі вже арештував їх усіх на 2 місяці – до 25 січня, зокрема й поранених.

Після цього Україна ввела у 10-и областях воєнний стан до 26 грудня. А Росія блокує українські судна та порти в Азовському морі.