Слідство у справі про теракт в метро Санкт-Петербурга ідентифікувало особи всіх 13 загиблих. ДНК-експертиза підтвердила особу передбачуваного терориста Акбаржона Джалілова.

До цього моменту вдалося встановити особи всіх 13 загиблих,
– уточнила вона.

Раніше у вівторок було оприлюднено імена 10 загиблих. Сьогодні стали відомі ще три: Невнержицька Марія, Красикова Юлія та Мазанов Дмитро.

Представниця Слідчого комітету підтвердила, що особу Джалілова, який, за даними слідства, привів у дію вибуховий пристрій, встановили за результатами ДНК-експертизи.

Читайте також: У Росії розглядають нову дивну версію вибуху в петербурзькому метро

"Найближчим часом з участю батьків, які вже допитані, буде проведена процедура його впізнання. Слідство ретельно вивчає його зв'язки і коло спілкування", – додала Петренко.

Нагадаємо, 3 квітня о 14:40 за місцевим часом між станціями метро "Сінна площа" та "Технологічний інститут", що в самому центрі Санкт-Петербурга, прогримів вибух. Загинуло 14 людей, близько півсотні постраждали.

У здійсненні злочину підозрювали двох людей, один з яких був смертником. Держкомітет національної безпеки Киргизстану повідомив, що теракт скоїв уродженець країни, який отримав російське громадянство, і що ним є Акбаржон Джалілов 1995 року народження.