Сектор Газа – це частина території частково визнаної держави Палестини, яку обнесено бетонним муром і пов'язано із зовнішнім світом прикордонними КПП і тунелями контрабандистів.

Читайте також: Найкривавіший день: на кордоні Сектора Гази загинуло вже понад півсотні палестинців

Роль останніх в умовах жорсткої економічної блокади важко переоцінити. Зазначимо, що портів і аеропортів в Газі немає. Будь-які статистичні дані щодо сектору Газа вважаються сумнівними – після того як Ізраїль вивів звідси свої війська, контроль над цією територією держави закономірно перейшов до терористичного ісламського руху ХАМАС.

За свій проект, присвячений війнам в Афганістані та Іраку, він отримав грант за самі гуманістичні фотографії. Сам фотограф говорить про свої роботи, що він не хоче влаштовувати полеміку з приводу того, що відбувається в цих країнах з точки зору політики, а просто хоче показати реальне життя зсередини в цих країнах за допомогою фотографій.

Нагадаємо, 14 травня в Єрусалимі відкрилося посольство США, яке перенесли із Тель-Авіва. Приводом цьому послугувало визнання Дональдом Трампом Єрусалиму як столиці Ізраїлю у грудні минулого року.

Перенесення амбасади із Тель-Авіва спровокувало численні сутички на кордоні між Ізраїлем та Сектором Гази, внаслідок яких загинуло щонайменше 58 палестинців. Білий дім назвав палестинський ісламістський рух "ХАМАС" винним у загибелі демонстрантів.