Як повідомили у Генеральній прокуратурі України, злочинна організація разом із колишнім генеральним директором державного підприємства "Укрспирт" Михайлом Лабутіним готували замахи на життя глави МВС Арсена Авакова.

Сьогодні під час брифінгу у Хмельницькому міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що зловмисники планували і терористичні атаки на держустанови.

Читайте також: Сім'я нардепа Люшняка заробила 25 млн грн на тендерах "Укрспирту"

Група бойовиків готувала терористичні атаки на державні установи, в тому числі й усунення ряду державних функціонерів, міністра та інших посадових осіб, − зазначив посадовець.

Нагадаємо, 19 грудня 2017 року одночасно було проведено понад 60 обшуків в різних регіонах України і затримано шість активних учасників злочинної організації. Серед них − колишній директор ДП "Укрспирт", який затриманий на території Румунії. Затриманих звинувачують в умисному вбивстві радника директора ДП "Укрспирт"; замаху на умисне вбивство заступника керівника ДП "Укрспирт"; замаху на умисне вбивство президента однієї із спортивних федерацій, з використанням протипіхотної міни, а також у замаху на умисне вбивство приватного підприємця, з використанням саморобного вибухового пристрою.