Як можна зекономити на покупці шкільного приладдя

Покупку потрібного школяру обладнання не варто відкладати у довгий ящик, особливо, якщо мовиться про останній місяць літа. Однак з цим не варто спішити, оскільки перед початком навчального року чимало спеціалізованих магазинів розпочнуть проведення низки акцій та розпродажів зі зниженими цінами.

Можна вигідно купити будь-яке шкільне приладдя, новий комп'ютер, смартфон, рюкзак, одяг та інші товари.

Відстежити, де зараз проходять акції, допоможуть спеціальні сайти і додатки. Але перш ніж скуповуватися на розпродажах, про всяк випадок порівняйте ціни у кількох магазинах. Це потрібно для того, щоб зробити насправді вигідну покупку, а не попастися на рекламний трюк.

Що потрібно купити для школяра

Для дитини перше знайомство зі школою – це хвилююча та водночас дуже радісна подія. Саме від батьків залежить те, з яким настроєм їхній малюк відправиться до школи. Значення має все:

  • набір кольорових ручок;
  • красивий та зручний одяг;
  • наплічник та інші речі.

Чим комфортніше буде майбутньому учневі у новій атмосфері, тим приємнішими будуть спогади про перші дні у школі.

Діти, які повертаються до школи після канікул, потребують не менше уваги, адже це завжди особливий момент возз’єднання з друзями. Згадайте себе у їхньому віці – це допоможе зрозуміти, з яким підходом приступити до вибору речей дитині для навчання.

Комп'ютер та аксесуари

Сьогодні будь-який школяр не може обійтися без комп’ютера у процесі навчання. Це може бути як повноцінний персональний комп’ютер, ноутбук, так і портативний планшет чи смартфон.

Окрім книг інформацію потрібно буде шукати в численних джерелах у мережі інтернет, і для цього неодмінно знадобиться ґаджет. Крім того, школярам необхідно буде готувати домашні завдання, писати реферати та інші матеріали, тож батькам слід подбати про те, щоб цей процес був максимально зручним та ефективним, і тут не обійтися без двох обов’язкових аксесуарів: клавіатури та комп’ютерної мишки.

Комп’ютерна клавіатура та мишка

Це справді важливі аксесуари, які, на перший погляд, можуть такими не здаватися. З цими інструментами учень проведе чимало часу у процесі навчання та підготовки до уроків.

Якщо врахувати, що на робочому столі повинно бути більше вільного місця для інших інструментів учня, то варто обирати компактну, універсальну та функціональну клавіатуру. Ідеальним варіантом буде сучасна клавіатура K380 Slim Multi-Device, яка володіє усіма вищезазначеними характеристиками і навіть більше.

Клавіатура
Компактна та зручна клавіатура – потрібна для школяра річ / Фото Logitech

Працювати за такою клавіатурою – одне задоволення, і ваші діти неодмінно оцінять такий подарунок до нового навчального року.

Ґаджет має можливість підключатися до трьох різних пристроїв через Bluetooth. Наприклад, вдома він з'єднується з настільним ПК, у вітальні – до телевізора, а на навчанні або в кафе його можна підключити до смартфона чи планшета.

Зміна Bluetooth-підключення моментальна – завдяки трьом жовтим клавішам Easy-Switch у верхньому рядку.

У комплекті до клавіатури варто також взяти мишку. Тут набір характеристик не великий, головні вимоги – зручність та універсальність.

До речі, використання трекпада підвищує навантаження на плечі та шию на цілих 45%, а м'язів передпліччя – на 25%. Натомість використання миші дозволяє скоротити цю напругу. Тож не дивно, що після кількох годин сидіння за ноутбуком без миші ваша дитина може відчувати певний дискомфорт.

Саме дослідження проводилося унікальним підрозділом Logitech, Logi Ergo Lab. Для порівняння трекпада та комп'ютерної миші до учасників прикріплювалися датчики. З їхньою допомогою фахівці визначали, як кожен з методів взаємодії впливає на користувача.

Тож варто подбати про те, щоб дитина користувалася мишкою, і тут чудово підійде модель М350 від Logitech. Цікавих особливостей у маніпулятора дві:

  • використання тихих перемикачів, які за заявою виробника на 90% скорочують шум при натисканні;
  • подвійний інтерфейс підключення: Bluetooth або радіоканал.

За формою мишка виправдовує свою назву – Pebble, і дуже схожа на морську гальку. Крім того, вона чудово лежить в руці, що додає зручності під час роботи за комп’ютером.

Мишка та клавіатура
Мишка Pebble М350 стане чудовим доповненням робочого столу / Фото Logitech

Як клавіатура K380, так і мишка М350 не тільки зручні й мультифункціональні девайси, але й витривалі, тож ви можете бути впевнені у їхній надійності, якщо ними користуватимуться діти.

Наплічник

Це один з найважливіших аксесуарів учня, оскільки дитині доведеться ходити з ним до школи щонайменше впродовж року, тож до його вибору варто підійти з усією серйозністю. Вибирайте наплічник з ортопедичною спинкою і світловідбивачами. При покупці краще всього брати з собою майбутнього школяра, щоб він сам обрав варіант, який зовні відповідає його смаку.

Наплічник
Подбайте про здоров’я та комфорт дитини / Фото Unsplash

Звичайний м'який наплічник або сумку через плече можна купувати дитині з 12 років, а учням молодшого віку найкраще підійде ранець. Він каркасний, жорсткий, а навантаження розподіляється рівномірно на всю спину, що важливо для здоров'я хребта. Вибирайте для першокласника найлегшу модель, щоб з книжками і зошитами ранець важив не більше ніж півтора кілограми. Варто одразу придивитися до ортопедичних ранців, але вони дещо важчі та дорожчі.

Канцтовари

На початку навчального року дитині цілком достатньо стандартного набору з цього списку:

  • 2-3 кулькових ручки;
  • 2 простих олівці;
  • Гумка і точилка;
  • Набір з 12-и кольорових олівців;
  • Альбом для малювання;
  • Акварельні фарби;
  • Серветки;
  • Набір пензликів;
  • Лінійка;
  • Ножиці;
  • Зошити на 12 сторінок (10 штук);
  • Зошити на 24 сторінки (10 штук);
  • Щоденник;
  • Папка для зошитів;
  • Пенал для ручок та олівців.

Цього базового набору точно вистачить на початку навчання. Якщо потрібно буде докупити інші речі, це можна буде зробити згодом без поспіху.

Канцелярія
Для покупки шкільного приладдя складіть список / Фото Unsplash

Ланчбокси

Вже давно минув той час, коли діти носили з собою їжу в пакетах або фользі. Простий та гігієнічний варіант транспортування – герметичні ланчбокси, що складаються з одного або декількох контейнерів. У такій тарі дитина зможе взяти з собою повноцінний обід і не залежати від шкільної їдальні.

Найлегші – пластикові ланчбокси. Вони оптимальні для простих перекусів, бутербродів, салатів. Металеві – міцніші та важчі. У них можна брати з собою суп. Є й тканинні з керамічним контейнером – зручні для обіду на великій перерві, оскільки саму сумку можна використовувати замість скатертини.

Впродовж дня дитина може захотіти перекусити кілька разів, тому найбільш завбачливі батьки вибирають ланчбокси з декількома секціями та пляшкою або контейнерами, з'єднаними силіконовим обідком. У таких можна взяти з собою кілька страв:

  • Закуски;
  • Гаряче;
  • Десерт;
  • Напій.

Крім того, можна зручно розмістити столові прибори у верхній частині. Зазвичай, ланчбокси мають спеціальний вбудований клапан, який забезпечує повну герметичність, тож їжа зберігає смак та запах, не протікає і дуже повільно остигає.

Кілька корисних порад для збору дитини до школи

  • Перед покупками потрібно проводити аудит наявних речей і канцелярії. Можливо вам потрібно не все зі списку, а щось залишилося з минулого року. Таким чином можна заощадити кошти на нові покупки.
  • Орієнтуйтеся на сезонні розпродажі, якщо обираєте одяг та інші речі. Такий шопінг буде дійсно продуманим і неспішним, без спонтанних покупок.
  • Завжди озброюйтесь чітким списком речей, аби не купити зайвого, навіть якщо купуєте в інтернеті. Переваги покупок в інтернеті – кур'єрська доставка, яка спрощує процес оформлення покупки, оскільки не потрібно виділяти час для відвідування магазину.
  • Робіть покупки разом з дитиною, щоб уникнути конфліктних ситуацій. У тандемі простіше знайти компроміс між практичними та стильними варіантами. І тоді всі куплені речі будуть "носитися" і використовуватися із задоволенням.
  • Закладайте в бюджет кошти на ґаджети. Першокласнику можна підшукати простий, але функціональний смарт-годинник. Школяру можна придбати клавіатуру, мишку та інші аксесуари для комп’ютера чи ноутбука. Це знадобиться для написання рефератів, пошуку потрібних матеріалів та відвідування онлайн-уроків.