Серед них: удосконалений відкритий тип шумоприглушення (ANC) 2.0, комфорт під час носіння та звук із високою роздільною здатністю. Зокрема, посилення низьких частот у поєднанні з великим динамічним блоком 14,3 мм дозволяє навушникам підтримувати постійну високу якість звуку. Окрім цих функцій, Huawei FreeBuds 4 були обладнані оновленим програмним забезпеченням. Компанія додала новітні функції, які розроблені з метою поліпшити якість прослуховування аудіо.
Відмінності користувацького досвіду полягають не тільки у формі вуха кожної людини, а й в умовах носіння. Через це одні навушники будуть відчуватися по-різному для кожної людини. Тож як забезпечити найліпше звучання для всіх користувачів? Це питання вже давно постало перед інженерами-акустиками. Завдяки повній комплектації персоналізованих аудіотехнологій, адаптивному пристосуванню до форми вуха (AEM) та професійним звуковим ефектам Huawei налаштовує якнайкраще звучання для кожного користувача.
Адаптивне пристосування до форми вуха (AEM) забезпечує індивідуальний підхід до кожного
Різниця у формі та розмірі вуха впливає на щільність носіння навушників та призводить до відмінних вражень від користування однією парою навушників у різних людей. У користувачів із більшим розміром вух вушний канал, імовірно, ширший, як і відстань між навушниками. Це спричиняє втрату певного відсотка звуку та погіршує якість низьких частот. І навпаки, користувачі з меншою формою вуха чують відносно багато басів, оскільки навушники прилягають надто щільно.
У порівнянні з вакуумними внутрішньоканальними навушниками, навушники-вкладиші відкритого типу чутливіші до способу носіння та розміру вух користувачів. Акустичне середовище схильне до змін, і тому показники якості звучання відрізнятимуться для різних людей.
Аби вирішити цю проблему і забезпечити стабільну якість звуку, Huawei FreeBuds 4 оснащені технологією AEM. Завдяки функції виявлення звукових хвиль навушники визначають форму вушного каналу кожного користувача і щільність прилягання під час носіння. Вони автоматично адаптують шумоприглушення відповідно до вуха користувача. Це дозволяє компенсувати втрати звуку через розмір вух та умов носіння. Технологія AEM забезпечує якнайкращий досвід прослуховування аудіо з Huawei FreeBuds 4.
Професійні звукові ефекти, які пасують різним музичним жанрам
У Huawei FreeBuds 4 вбудовано різноманітні професійні та персоналізовані звукові ефекти, які відповідають різноманітним музичним жанрам.
Наразі Huawei FreeBuds 4 підтримують три режими вирівнювання звуку (EQ): збалансований (за замовчуванням), посилення низьких частот та посилення високих частот. Користувачі можуть обрати необхідний режим відповідно до ситуації. Режим низьких частот забезпечує посилене відтворення басів, особливо під час прослуховування пісень. Режим високих частот збільшує чутливість навушників до вищих частот та робить звук чистішим й насиченішим. Три режими гарантують користувачам індивідуальний вибір звучання.
Професійний акустичний дизайн забезпечує високу роздільну здатність звуку
Якість звуку – головна вимога до навушників, а також важливий фактор для споживачів під час вибору пристрою. Для прослуховування музики суттєвими є деталі звучання. У Huawei FreeBuds 4 застосовано класичну структуру динамічного драйвера, яка забезпечує відмінний досвід прослуховування музики. Зокрема, навушники обладнані композитною діафрагмою з рідкокристалічного полімеру (LCP), яка підтримує діапазон частот до 40 Гц та поліпшує середні й високі частоти.
Навушники Huawei FreeBuds 4 мають велику діафрагму в 14,3 мм, яка робить амплітуду коливань більшою, а баси — потужнішими. Разом з оновленим підсилювачем низьких частот, трубкою та материнською платою вона створює незалежну герметичну звукову порожнину, а гучність басової трубки збільшена на 15%. Це забезпечує ефект резонансу від повітря та діафрагми. Прослуховуючи музику з Huawei FreeBuds 4, користувачі можуть насолоджуватися потужними басами та імерсивним звучанням.
Детальніше ознайомитися з Huawei FreeBuds 4, а також отримати інформацію про доступність навушників можна на офіційному сайті Huawei.