Як пишуть російські ЗМІ, хлопцю довелося ампутували ліву ногу до коліна. Все через те, що під час затримання стрілка поранили у стегно.

Важливо Небезпеки не було, – викладач, який не зупинив лекцію під час стрілянини в Пермі

В якому стані Бекмансуров

Загалом під час затримання правоохоронцями хлопець отримав:

  • поранення грудної клітини та ніг,
  • ураження кишківника, сечоводу та печінки.

Після госпіталізації його прооперували та підключили до апарату ШВЛ. Певний час він перебував в реанімації, але вже 21 вересня стрілка перевели у звичайну палату.

Які прогнози дають лікарі

Як вважають медики, в найближчі години стан Бекмансурова не має змінитися. Єдиний фактор, який йому загрожує, – можлива відмова нирок через множинні важкі травми.

Все, що відомо про стрілянину

  • 20 вересня 19-річний Тимур Бекмансуров прийшов на подвір'я Пермського державного університету і без попередження здійснив приблизно 30 пострілів з гладкоствольної рушниці.
  • Загалом жертвами Тимура Бекмансурова стали 6 людей, ще понад 20 осіб – отримали поранення. Перед інцидентом він писав про свої наміри у соцмережах. Стрілок детально розповів, як проходив огляд у психіатра, купував зброю і готував напад.
  • Бекмансуров додав, що до жодних екстремістських організацій не належить, а свої плани будував давно – гроші на зброю він збирав ще з 10 класу.

Стрілянина у Пермському університеті: дивіться відео