Чоловік "розпочав свою кар'єру" ще під час війни в Чечні. Про це розповів один із сусідів сім'ї.

Цікаво Був спокійним, але завжди не любив людей, – мати пермського стрілка дала свідчення

Юнак змалку бачив зброю

За словами сусіда, батько Тимура роками не живе зі своєю родиною. Все через те, що він їздить у місця збройних конфліктів, зокрема у Сирію та на Донбас. Через такі "заробітки" батька, у домі завжди була якась зброя, тому не дивно, що Тимур Бекмансуров змалку бачив її та проявляв до неї інтерес. За словами сусіда, у квартирі ще досі є декілька стволів.

Загалом родина Бекмансурових жила тихо і непримітно. Вони майже ні з ким не спілкувалися. Однак, сусід сімейства додав, що 38 000 рублів на рушницю стрілку дала мама, а потім вони з другом випробували його на полігоні.

Ніхто не звертав уваги на поведінку стрілка

Сусід родини також розповів, що про наміри Тимура Бекмансурова почали підозрювати ще в травні, коли той часто згадував стрілянину в школі в Казані та її організатора Ільназа Галявієва. Чоловік переконаний, що мама розуміла ситуацію, але чи то не бажала акцентувати свою увагу на цьому чи просто не мала часу.

Хлопець ще в школі погрожував, що може прийти і "запросто всіх положити", однак на це мало хто звернув увагу.

Також цікаво Пермський нападник почав стріляти ще до університету: нове відео

Ситрілянина в Пермському університеті: коротко про головне

  • 20 вересня 2021 року 18-річний студент першого курсу Пермського університету Тимур Бекмансуров з рушницею увірвався в навчальний заклад та відкрив вогонь по людях.
  • Унаслідок цього 6 людей загинули і 24 отримали поранення. Самого зловмисника підстрелили. Тепер він перебуває в реанімації під охороною поліції.
  • Щоб врятуватися, студенти університету барикадувалися в авдиторіях та вистрибували через вікна.
  • Хлопець ділився своїми планами у соцмережах. Там він писав, що спершу хотів атакувати школу, в якій навчався, але потім передумав, бо "не хотів проводити там останні хвилини свого життя".