Білл Гейтс

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс розповів свої секрети успіху. Він зазначив, що не любить витрачати багато грошей на одяг або прикраси.

Цікаво 5 порад для бізнесу, які покращать життя людей: головне з книги Білла Гейтса

Гейтс – один із перших чоловіків Кремнієвої долини, який втілив у життя новий образ мільйонера: без дорогих брендів і аксесуарів. Коли мовиться про одяг, очевидно, що Гейтс не вкладає у нього багато заробленого. Він, як правило, вибирає прості светри, класичні сорочки та вбрання, яке точно не виглядає так, наче він придбав його у брендових крамницях.

Що стосується прикрас, то Білл Гейтс, на відміну від деяких мільярдерів, не носить дорогих годинників, які миттю стають темою для обговорення. Замість вкладати свої гроші у Rolex – він надає перевагу бюджетним годинникам Casio.

Виняток щодо дорогих прикрас та одягу Гейтс робить в одному випадку – коли мова йде про подарунки для його дружини Мелінди.

гейтс
Білл Гейтс економить на одязі та прикрасах / Фото enbursa

Ілон Маск

Ілон Маск, засновник американської компанії електромобілів Tesla, у січні 2021 року став найбагатшою людиною світу після того, як акції його компанії зросли в ціні. Втім, Маск не "навішує" на себе бренди з дорогими цінниками, навпаки – він проводить експерименти щодо економії.

Одного разу Ілон Маск жив на 1 долар в день, щоб перевірити, чи можна прожити в Америці, не маючи нічого. Місяць Ілон харчувався одними апельсинами, хот-догами і зеленою пастою. Після цього він зробив цікавий висновок – якщо заробляти 30 доларів і жити на 1 долар в день, то можна непогано накопичити.

маск
Ілон Маск жив на 1 долар в день / Фото gizmodo

Марк Цукерберг

Ігнорує дорогий одяг та аксесуари і засновник соціальної мережі фейсбук. Марк Цукерберг не зраджує своїй сірій футболці та звичайним джинсам навіть на офіційних зустрічах.

Він вважає, що витрачати думки на те, де поснідати та що вдягти – зайве, адже цей час можна використати раціональніше. До прикладу, на реалізацію ідей, які згодом принесуть кошти.

цукерберг
Марк Цукерберг не зраджує сірій футболці та джинсам / Фото

Амансіо Ортега

Амансіо Ортега – власник знаменитих текстильних брендів. Його компанії належить 5 тисяч магазинів у 77 країнах світу. Його статки сягнули майже 74,5 мільярда доларів. І хоч підриємець одягає пів світу, однак сам на одяг багато не витрачає.

У гардеробі Амансіо переважають прості сорочки та штани. Обідати мільярдер полюбляє не у дорогих ресторанах, а у кафетерії разом зі своїми підлеглими.


Амансіо Ортега – власник мережі магазинів ZARA / Фото cadenaser

Чарльз Фіні

Ще один мільярдер, який руйнує стереотипи про багате життя – Чарльз Фіні, якому зараз 89 років. Він є співзасновником роздрібної мережі магазинів в аеропортах Duty Free.

Варто знати 5 простих порад для підвищення онлайн-продажів

Він накопичив мільярди, живучи з ощадливістю ченця. Дорогий одяг та аксесуари – це те, на що він не витрачався ніколи. Водночас він вважає, що не варто чекати смерті, щоб віддати свої капітали. Заснований ним благодійний фонд вклав у різні сфери, за загальними даними, приблизно 6,2 мільярда доларів США. Основними сферами благодійності були:

  • наука;
  • охорона здоров'я;
  • освіта;
  • утримання будинків для людей похилого віку.

Наприкінці 2020 року Чак Фіні позбувся статусу мільярдера, адже роздав всі свої статки на благочинність. Білл Гейтс сказав, що Фіні – найбільший зразок для наслідування в тому, як слід робити добро ще за життя.


Чарльз Фіні роздав свої статки на благочинність / Фото dailymail

Тож, бути мільярдером – це не про дорогий брендовий одяг, коштовні прикраси та інші дурниці. Бути мільярдером – це мати стриманий стиль, вміти економити та знати, у що вкладати накопичене.