Що відомо про посилення безпеки в Австрії

Усі процедури МВС країни здійснюватиме за погодженням із сусідніми державами. Про це заявив генеральний директор поліції громадської безпеки Франц Руф, повідомляє Focus.

Зверніть увагу Теракт у центрі Відня: все, що наразі відомо – відео 18+

У Відні терористів наразі розшукують 150 спецназівців. Канцлер Австрії Себастьян Курц в ефірі телеканалу ORF-2 повідомив, що декільком стрілкам, вочевидь, вдалося втекти.

Вони (терористи – 24 канал) – добре озброєні, мають професійну підготовку та автоматичну зброю,
– наголосив Курц.

Щоб поліція могла зосередитися на пошуках терористів, охорону об'єктів у Відні тимчасово доручили австрійським військовим.

Теракт у Відні: деталі

  • 2 листопада прихильники "Ісламської держави" скоїли у Відні масштабний теракт. Для нападу терористи обрали останній день перед локдауном в Австрії. Багато людей відпочивали у кафе та ресторанах.
  • Відразу на 6 локаціях у центрі міста терористи відкрили вогонь по випадкових перехожих. Загинули 3 людей. Щонайменше 15 – отримали поранення.
  • Світова спільнота вже відреагувала на трагедію. Зокрема, Президент України Володимир Зеленський наголосив, що "у цей важкий час Україна поряд з Австрією". Президент Франції Еммануель Макрон заявив: "Це наша Європа. Наші вороги повинні знати, з ким мають справу. Ми ні від чого не відмовимося".