Але у вас же є Євген Клопотенко. І я про все вже подбав та все придумав. Отож ловіть варіанти страв, якими класно снідати.

Цікаво: Кетогенна дієта – тип харчування, що допоможе побороти грип

1. Шакшука. Це прокачана яєшня. Додаєте багато томатів, інших овочей, зіру та смакуєте. Жовток змішується з томатним соусом, ви від задоволення відлітаєте у стратосферу. Потім вмочуєте хлібчик і відчуваєте кайф. Важливо: я у шакшуку раджу додати трохи вершків. Це прям дуже.

шакшука

2. Гранола. Я ненавидів вівсянку та вважав її безглуздою, доки не спробував запекти. Вийшло класно, і я маю поділитися цим рецептом з вами. Найкрутіше – це те, що гранолу можна зробити заздалегідь, а потім просто кидати у йогурт зранку. Хвилина – і сніданок готовий.

гранола

3. Ньокі – сніданок для тих, хто любить челенджи. Насправді, нічого складного немає. Робите пюре, додаєте борошно та яйця, робите миленькі приплюснуті кульки, тушкуєте у томатному соусі зі шпинатом. Класний сніданок для вихідних.

ньокі

4. Тости з брі та цибулевим конфітюром. Це просто насолода. М'якенькі тепленькі грінки, тягучий вершковий брі, солодкий конфітюр. Лав-лав-лав.

тости

Французька вишуканість: Як приготувати жульєн з грибами та куркою: простий рецепт