Про резонансні вбивства

Він розповідає, що практика розслідування будь-яких гучних вбивств має багато прикладів, коли з'являються не просто анонімні заявники, а і реальні божевільні громадяни, які готові взяти на себе відповідальність за скоєння злочину. Редактор припускає, що лист від так званої "УПА" – це спроба повести слідство хибним шляхом, а також створити хибну думку в уявленні суспільства, що структура зі схожою назвою до Української Повстанської Армії когось вбиває.

Редактор також відзначає, що вбивство співпало якраз із прямим включенням Путіна, а назва організації дуже вдала для російської пропаганди. Тому цей зв'язок також варто розслідувати.

"Заява так званої "УПА" не може розглядатися, як основна версія вбивства. Треба звертати увагу не на листи, а на інтереси. Бузина не був впливовою людиною, цей вплив хтось намагався створити протягом останніх тижнів. Нам не треба створювати фантоми, а зачекати результатів слідства", – додав він.

Про штурм Трьохізбенки

Бутусов зазначив, що дестабілізація ситуації в Україні вигідна противнику. Але його сили досить невеликі і не мають переваг над Збройними силами України.

"Локальні тактичні атаки можливі, аби захопити вигідні позиції. Важливі ділянки – це Донецьк, Піски, Авдіївка та напрямок із Докучаєвська на Волноваху. Ці ділянки можуть створювати стратегічну загрозу. Але локальні атаки дадуть змогу ворогу зрозуміти сили опору, і тільки після цього він буде переходити до активних дій", – зазначив він.

Про фортифікаційні споруди

Редактор наголосив, що війну веде армія, а не фортифікаційні споруди. Споруди – це допоміжні засоби підвищення стійкості боєздатності війська. Наявність чи відсутність споруд не обумовлює захист міста.

Для України має значення наявність боєздатних мобільних бронетанкових та механізованих частин, які здатні долати опір ротно-тактичних груп Російської Федерації,
– додав він.

Про дискредитацію доброврольчих батальйонів

За його словами, на посадах вищого військового керівництва досі залишились бюрократи в лампасах, які продемонстрували свою недієздатність і непрофесійність під час початку війни.

"Армія була недієздатна, бо люди, які нею керували при Януковичу, спостерігали за її знищенням та розпродажем. Армія не могла діяти швидко, їй треба було укомплектуватись та підготуватись. Тому діяльність добровольчих підрозділів, які пішли на фронт першими – не можна переоцінити. Швидкі дії патріотів врятували Україну в найтяжчий час", – зазначив редактор.

Він вважає, що будь-які заклики в бік добровольчих батальйонів від військового керівництва, яке в більшості навіть не має військового досвіду, – це прояв неадкватності. Редактор відзначив, що патріоти воюють не тому, що їх хтось змушує. Бо сьогодні існує мільйон способів, аби "відкосити" від армії, а воювати ідуть лише мужні та відважні люди, які дійсно вимагають нашої поваги.