З травня цю роботу переорієнтували на постійну основу – у Фонд Slots City, де до волонтерських проєктів підходять не менш професійно, ніж до бізнесу.

"Ми не просто перераховуємо кошти на рахунок, ні. Ми чесно збираємо заявки на допомогу від цілком конкретних бригад та захисників, перевіряємо, шукаємо, знаходимо, купуємо, де треба – ремонтуємо та фарбуємо, передаємо із рук в руки", – діляться на сторінці Фонду у Facebook.

Місія нашого Фонду – допомагати суспільству у ключових моментах та критично важливих ситуаціях, свідомо та відповідально інвестувати в майбутнє. Наше майбутнє – в спільній перемозі України. І команда Slots City робить сьогодні все, щоб її наблизити: як на передовій, так і на економічному фронті,
– впевнений директор Фонду Slots City Станіслав Андреєв.

Професійне волонтерство

Slots City Foundation – благодійний фонд грального бренду Slots City, який одним з перших на українському ринку азартних розваг розпочав передавати частину своїх коштів на благодійність. Компанія Slots City об’єднує зали ігрових автоматів і онлайн-платформу для гри.

Спочатку допомога мала спорадичний характер. У лютому працівники компанії допомагали як волонтери у різних проєктах, а також переорієнтували роботу свого кол-центру на гарячу лінію допомоги. Згодом компанія передала одним чеком один мільйон гривень на потреби української армії.

В результаті – інвестори прийняли рішення поставити допомогу армії на професійну основу. Slots City почав збирати кошти через акції: на період дії воєнного стану компанія оголосила, що на потреби армії йде 10 гривень з кожного депозиту.

Волонтери почали закуповувати автомобілі, дрони, тепловізори за запитами військових. З розширенням бойових дій прохання від військових щоразу зростали, бійці на різних напрямках – зі Сходу, Півдня, Центру - потребували допомоги та технічного забезпечення. Тому керівництво прийняло стратегічне рішення – відновити діяльність Фонду, який до війни займався екологічними проєктами, переорієнтувавши його на допомогу армії і професійне опрацювання всіх запитів.

Так, від травня волонтери фонду збирають заявки на допомогу від конкретних бригад та захисників, перевіряють, шукають, знаходять, купують, передають допомогу бійцям та переселенцям.

"Кожного героя ми знаємо особисто"

Отримувачі передач Фонду – конкретні бригади та загони Збройних Сил України, Національної гвардії, Сил спеціальних операцій. У липні, наприклад, від Фонду:

  • школа БпЛА отримала дрон,
  • 138 бригада ЗСУ – дизельний генератор,
  • 28 ОБМП ЗСУ – автомобіль Nissan,
  • морський спецназ МВС України – мікроавтобус Ford Transit,
  • ССО – автомобіль KIA Sorento,
  • загін спеціального призначення "Азов" – допомогу в закупівлі екіпірування,
  • бійці Національної гвардії України – забезпечення проживання та ще один автомобіль Nissan.

У червні Фонд закупив 7 автомобілів, серед яких – одна вантажівка, тепловізори, дрони, рації, спорядження для снайперів, гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, швейні послуги для пошиття одягу бійців. Все це працівники передали 35 окремій бригаді морської піхоти, 61 та 93 бригадам ЗСУ, а також 112, 114, 122 ТрО ЗСУ і 94 та 228 батальйонам ТрО ЗСУ. Також допомога у червні надійшла до ВМС, снайперам ССО та переселенцям – завдяки волонтерському руху "Рука допомоги".

Кожного героя ми знаємо особисто, кожну машину відремонтували, кожен тепловізор і рацію перевірили,
– підкреслюють у Фонді.

"Раніше, до війни, ми часто говорили, що азартний ринок в Україні – неполітичний, – каже Станіслав Андрєєв. Це – нормальна ситуація для будь-якого відповідального бізнесу, який дбає про своїх гостей, надає європейський рівень сервісу. Війна показала, що так – наш бізнес не політичний, але, безумовно, патріотичний. З перших днів повномасштабного вторгнення ми намагаємося допомогти фінансами та експертизою армії, інформаційним військам, гуманітарним проєктам. Ми будемо робити все можливе, щоб наблизити нашу перемогу та допомогти людям пережити цей складний час. У цьому – одна з основних цілей роботи Slots City Foundation протягом воєнного стану".