Ф'ючерси на китайські акції впали більш ніж на 5%. Напередодні юань був прибутковим через торговельну угоду цього місяця.

Уся прибутковість зникла після новини про поширення вірусу та невідомість щодо подальших подій, повідомляє Bloomberg.

Актуально: Спалах смертельної пневмонії в Китаї: хвороба шириться світом

Понеділок зазвичай насичений день для інвесторів. Та вірус, який вже забрав життя 80 людей, зробив інвесторів обережними. Цього тижня вони проведуть зустріч з Федеральною резервною системою.

Будь-який економічний шок для колосальних двигунів промисловості та споживання Китаю швидко поширюється на інші країни через посилення торговельних та фінансових зв'язків, пов'язаних з глобалізацією. Я починаю вважати, що готівка – це правильне рішення упродовж наступних кількох тижнів,
– написав у понеділок Стівен Іннес, головний стратег ринку Азії в Axitrader.

Китай оголосив про продовження святкування Китайського нового року до 2 лютого, щоб боротися з поширенням хвороби. Пекін також припинив продаж туристичних турів. Це значно вплинуло на туристичні фірми по всьому світу, зокрема це нашкодило Таїланду та Японії.

Коронавірус – що це? Це група вірусів, які здатні викликати застудні захворювання та нетипові пневмонії. В основному, коронавірусами заведено вважати віруси інфекційного бронхіту птахів, хоча в цю родину входять і коронавіруси людини.