Невеликі короткострокові позики на споживчі потреби – доволі популярна пропозиція на сучасному фінансовому ринку. Головна її перевага – такі кредити можна оформити швидко й без зайвого клопоту.

Великі банки рідко надають дрібні позики, їх більше цікавлять істотніші суми. Частіше цим займаються мікрокредитні фінансові компанії. Вони висувають позичальнику мінімум умов, натомість сповна задовольняють бажання клієнта.

Аби отримати гроші, потрібно прийти в офіс такої компанії та надати документи, що підтверджують особу. Працівник розгляне вашу заявку та в разі позитивного рішення одразу ж видасть готівку. Уся процедура займає близько 20-30 хвилин.

Якщо ж ви не хочете гаяти час у чергах, можете оформити позику онлайн. Цей спосіб має очевидні переваги: та ж сама процедура тут у рази швидша, а процес оформлення кредитів автоматизований. Достатньо лише заповнити на сайті анкету, а далі система сама опрацює ваш запит та перерахує гроші на картку.

Ще один плюс онлайн сервісів – вони працюють цілодобово сім днів на тиждень. Тому отримати необхідну суму в будь-який час – більше не проблема.

Для того, аби оформити мікрокредит, зазвичай достатньо паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти, жодних довідок про доходи чи підтвердження офіційного працевлаштування не потрібно. Але варто врахувати, що на рішення про надання позики може вплинути ваша кредитна історія.

Максимальна сума мікрокредиту – 10 тисяч гривень, хоча кожна фінустанова визначає власні ліміти. До прикладу, сервіс Moneyveo надає постійним клієнтам позики на 8 тисяч гривень. До того ж, щоб оформити тут кредит, потрібно не більше 8 хвилин. Не вимагає позикодавець і пояснень, для чого вам потрібні гроші.

Обираючи фінустанову, в якої ви хочете взяти в борг, варто звертати увагу на такі показники, як процентна ставка за день користування коштами і термін, на який можна взяти кредит. Також слід дізнатися, чи гарантує кредитор захист ваших персональних даних (зазвичай це підтверджує сертифікат PCI DSS).

До слова, ще одна особливість мікропозики полягає в тому, що її надають на короткий строк, традиційно до місяця. Позичальник може самостійно обирати, коли йому погасити кредит. Якщо ж раптом виникає якась непередбачувана ситуація, приміром, хвороба чи затримка зарплати на роботі, завжди можна пролонгувати кредит, тобто продовжити термін його погашення.

Мікрокредитування давно визнане надійним способом підтримання фінансової стабільності. Генеральна Асамблея ООН навіть оголосила 2005 рік Міжнародним роком мікрокредитування. А творець концепції невеликих кредитів, професор економіки Мухаммад Юнус, у 2006 році отримав за неї Нобелівську премію миру.

Миттєві мікрокредити – це зручно, практично, а іноді вкрай необхідно.

Партнерський матеріал за підтримки Moneyveo