Викладачі високо оцінили пошукову систему і порадили не припиняти розробку. Це був 1996 рік. А за якесь десятиліття курсова робота перетворилася на надприбуткову справу, а пошуковик Google на лідера ринку.

Пейдж та Брін по-новому підійшли до самого механізму пошуку. У відповідь на ключове слово Google видає веб-сайти в залежності від того, наскільки часто вони згадуються на інших веб-сторінках. Чим більше посилань, тим вище стоїть сайт в переліку рекомендованих. Таким чином користувач точно знайде шлях до потрібної інформації.

З самого початку Google проголосив своєю місією “впорядкування світу інформації, перетворення його на легкодоступний і зручний сервіс”. І хай конкуренти кусають лікті, а Google таки досяг свого.

Компанія розрослася такими незалежними ресурсами як Gmail, Google News, Google Earth. Останній мабуть є предметом гордості самих засновників. Безкоштовно надати науковцям і простим юзерам віртуальний глобус - це насправді дорогого коштує.

Ну і як не згадати, те що Google є однією з кращих компаній-роботодавців у світі. Починаючи від таких насущних речей як безкоштовні їдальня та пральня і закінчуючи стіною для скелелазіння, Google прагне забезпечити свій персонал усім необхідним.

Співзасновникам компанії Пейджу та Бріну ще й 40 років не виповнилося. Тому від цього тандему ще варто чекати вибухових ідей.