Про те, що в Ірані радять облизувати ворота мечеті, аби захиститися від китайського вірусу, пишуть місцеві користувачі соцмереж. Що найгірше, цими порадами користуються. Відеодоказ опублікував блогер Ель Мюрид.

Тим часом в Україні: Прикордонних песиків одягли у захисні маски через коронавірус

"В Ірані винайшли 100% гарантію від китайського вірусу: потрібно облизати ворота мечеті", – іронічно написав він.

Приблизно зрозуміло, чому розповсюдження хвороби почалося з релігійних центрів країни. З такою профілактикою там не тільки китайський вірус можна підчепити, а й весь пакет будь-якої зарази в гуртових кількостях,
– обурений Ель Мюрид.

Важливо!

Облизування воріт мечеті – як і облизування будь-яких предметів, які перебувають у громадському користуванні – значно швидше призведе до захворювання (і далеко не лише вірусного), аніж вбереже від нього.

До слова, лише 1 березня стало відомо, що в Ірані від коронавірусу помер пропагандист, який хотів ним заразитися для популярності.

Насправді ситуація з коронавірусом в Ірані складна. Тільки за офіційними даними станом на 1 березня Covid-19 заразилися 593 людини, серед них і четверо відомих у країні осіб:

  • Віцепрезидентка Масумех Ебтекар,
  • Голова одного з комітетів парламенту Моджтаба Золнур,
  • Заступник міністра охорони здоров'я Ірадж Харірчі,
  • Депутат парламенту Махмуд Садегі.

Також Іран сповістив про 43 летальних випадки. Утім, місцеві блогери пишуть, що влада Ірану приховує справжні масштаби захворювання та смертності від нього.

Читайте також: Росіянин скаржиться, що лікарі змушують пацієнтів мовчати про хворого на коронавірус