Моторошний інцидент трапився у Житловому комплексі Парковий Квартал. Він розташований на Московському проспекті.

Раніше Вдарив дитину ножем: у Харкові засудили жорстокого вбивцю

"Хто образив мою Дашу"

"Розтрощив голову своїй співмешканці, а тепер запитує, хто образив його ", – написали в одному із місцевих телеграм-каналів. Там уточнили: чоловік розгулював по будинку в закривавленому одязі і у неадекватному стані.

Слідом за ним від квартири, у якій він мешкає, тяглися криваві сліди. Він начебто кричав "хто образив мою Дашу".

У Харкові чоловік жорстоко розправився з жінкою: відео

Попереджаємо! На відео наявна кров та лайка, не рекомендуємо для перегляду чутливим людям (18+)

Побита жінка вижила

Спочатку ЗМІ повідомляли про те, що жінка померла. Втім, за словами мешканців будинку, вона таки вижила. Саму пару сусіди описують, як проблемну та стверджують, що чоловік вживає наркотики.

Побита жінка у Харкові
Постраждала жінка лежала у квартирі / Фото з телеграму "Труха"

Що кажуть у поліції

У коментарі 24 каналу в поліції підтвердили факт побиття жінки. Повідомлення від свідків їхнього конфлікту надійшло 17 липня близько 17:00.

39-річну жінку шпиталізували. На жаль, детальної інформації про травми чи загальний стан здоров'я не надали. Інформацію зареєстрували в Єдиному обліку заяв і повідомлень. Наразі усі обставини інциденту з'ясовують.

У Харкові засудили жорстокого вбивцю

  • Напередодні суд у Харкові виніс вирок чоловіку, який жорстоко вбив 2-класника. Підозрюваний завдав дитині 33 удари ножем, а перед цим напоїв спиртним.
  • Зловмисник скоїв злочин на кладовищі селища Великий Бурлук у вересні 2017 року. Ним виявився психічно хворий уродженець Грузії.
  • Підсудний визнав свою провину, проте давати свідчення він не захотів. За умисне вбивство підлітка він проведе 15 років у в'язниці.