Про це йдеться у заяві партії.
Політична сила закликає висувати кандидатів від об'єднаної опозиції на парламентських виборах у кожному мажоритарному окрузі не шляхом розподілу квот між партіями, а шляхом попереднього відбору таких кандидатів місцевими виборцями у кожному окрузі.
"Партія виходить з того, що принцип балотування у мажоритарних округах "один округ – один кандидат від об’єднаної опозиції" повинен передбачати попередню оцінку кандидатів від опозиційних сил.
Для визначення єдиного кандидата від об’єднаної опозиції в кожному окрузі проводять незалежні дослідження, які визначать рівень підтримки виборцями і рейтинг усіх кандидатів від цих сил.
Результати мають бути оприлюднені не пізніше, ніж за півтора місяці до дня голосування. Єдиним кандидатом, якого підтримають усі партії-учасники Угоди, вважається той, хто має найвищу підтримку виборців. Інші кандидати знімають свої кандидатури на користь цього кандидата не пізніше, ніж за місяць до дня голосування", – йдеться в заяві.
Також, УДАР зазначає, що з підписанням Угоди про спільні дії, партія не вступає до Комітету опорі диктатурі але поділяє критичне ставлення до дій нинішньої влади і, усвідомлюючи необхідність зміни влади, співпрацюватиме з іншими опозиційними партіями під час виборчої кампанії та після виборів.
"Ми запропонували колегам відмовитися від взаємопоборення, хибної і небезпечної риторики про те, які саме визначені партії та кандидати підуть в наступний парламент від опозиції. Бо чим ця риторика відрізняється від заяв можновладців, які для себе вже визначили, хто має бути у новій ВР? Можна, звичайно, узурпувати владу – і то ненадовго, та не можна приватизувати звання опозиції. Тому будь-які дискусії відносно того, хто є "найопозиційнішим опозиціонером" потрібно негайно припинити", – зауважив Кличко.
Нагадаємо, опозиція оголосила про об'єднання 22 січня на Софіївській площі у Києві.