Для партнерів олігарха це означатиме так звану пропозицію – або надалі залишатися з ним і чекати проблем, або шукати спосіб, можливо, співпрацювати зі слідством. Про це розповів журналіст та ексдепутат Сергій Лещенко.

До теми Санкції США проти Коломойського: чому Вашингтон пішов на цей крок

"Це значить, що Коломойський стає токсичним і якщо безпосередньо держсекретар США зробив таке повідомлення, це означає, що надалі кожен, хто матиме справу з Коломойським – має бути свідомим, що його так само можуть перевірити", – пояснив журналіст.

З Коломойським можуть відмовлятись працювати

Водночас він пояснив, що для депутатів відповідні санкції щодо олігарха також є сигналом щодо того, чи варто далі спиратися на Коломойського. Тобто якщо ця людина створює проблеми своїм дітям та дружині, то можливо, він створить проблеми й іншим, додав Лещенко.

Коломойський – в "чорному списку" поки що на в'їзд до Америки, але надалі це може мати і проблеми більш серйозного характеру. Для самого Коломойського – це не матиме миттєвих наслідків, але геополітично, думаю, ніхто не захоче мати з ним справу,
– сказав Сергій Лещенко.

Він додав, що навіть американські юристи, які будуть захищати олігарха, безліч разів подумають, чи варто приймати від нього гроші і чи варто з ним працювати, якщо США в особі держсекретаря публічно назвала його причетним до корупції.

Лещенко пояснив наслідки санкцій США щодо Колоймойського: дивіться відео


США ввели санкції щодо Коломойського: коротко

  • США 5 березня ввели санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського, йому заборонили в'їзд до Сполучених Штатів. Крім того, під санкції потрапила й сім'я олігарха.
  • Держсекретар США Ентоні Блінкен звинуватив олігарха у спробах підірвати демократію в Україні.


США ввели санкції проти Ігоря Коломойського / Інфографіка 24 каналу

Справи щодо Коломойського: дивіться відео 24 каналу